Ciddi Erkek Nasıl Belli Olur ?

Ciddi Ciddi Olanlar Gayri Ciddi Olanlar Alaya Alanlar Dalgaya Vuranlar Vakit Çalanlar Zaman Alanlar Vs.. Erkekler..Konumuz Bu. Seven erkekler kullanan erkek arasındaki farklara bir bakalım. Evlenmek amacında olan erkeklerle eğlenmek amacında olan erkekler arasındaki farklar neler ? Hımmm bu son derece ciddi bir konu. Çünkü kızlar kullanılmaktan nefret eder.

Bir erkek sizinle ciddi düşünüyor ve ileride evlenmek istiyorsa :

Öncelikle sizi arkadaşlarından uzak tutmaz. Arkadaş çevresine sokar ve sizinle gurur duyar. Sizin arkadaşlarınızla tanışmaktan da çekinmez. Mümkün olduğunca hayatınıza işlemeye çalışır.

Ciddi düşünen erkek ailesine sizden söz eder. Bugün yarın diye hem sizi hem de ailesini oyalamaz. Sizden ailesine söz eder. Ailesinden de size.. Annesine sizi anlatır ve yavaş yavaş yol yapmaya çalışır.

Ciddi bir erkek sizi istikrarlı bi biçimde sever ve size olan ilgisinde her geçen gün azalma değil artma olur. Size olan bağlılığı zamanla artarak çoğalır.

Evlilik düşünen erkek ara verelim, araya mesafe koyalım gibi cümleler kurmaz. Sık sık sizden uzaklaşıp kendini sizden kaçırmaz. Size hep yakın ve samimi olur.

Yalan söylemez, aldatmaz, sizi hep üstün görür ve sever.