Erkeğin kalbine giden yol

imagesBir erkeğin ağzından erkekler…. Erkeğin kalbine giden yol, hazırladığımız sofralardan geçer. Bu bir gerçek fakat, erkeği avucumuzun içinde tutmak için yeterli değil. Başarılı avcılar, avını en iyi tanıyan avcılardır. Siz de erkeğinizi tanıyın ve onu elde etmek için sabırla mücadele edin. Suyuna gittiğinizde göreceksiniz ki, her şey istediğiniz gibi gidecek..

Erkekleri, erkeklerden dinleyelim. Bir erkeği en güzel, başka bir erkek tanımlayabilir. İşte, bir erkeğin kaleminden “erkekler”…

“erkikler kendi aralarında türlerine göre 3 e ayrulur. 1 maço irkek, bu irkek modeline kesinlikle emri vaki yapmayacaksunuz, yemeğini suyunu otunu eksük etmeyeceksunuz, bu modele birşey yaptırmak istediğinizde onu ne direkt olarak, ne de soru kipi olarak sormayacaksınız farklı sorularla onun mantığına göre düşünerek sonuçta sizin istediğiniz şeyi sanki kendi öneriyormuş gibi yapmasını sağlayacaksunuz. 2 kilibik erkek modeli, ortamda bu irkek modelini serbest bırakacaksınız ki eve geldiğinde kilibik olmaya devam etsun. bu modelin cebindeki para miktarını sürekli bileceksiniz, nereye gidecek ne edecek kimle buluşacak işten kaçta çıkacak bunları siz koordine edeceksiniz. işlerini kendi başına yapmaya başlamasına izin verirseniz ileride karşınızda bir maço bulabilirsiniz.tabi bunları yaparken de zaman zaman ona ufak jestler yapmayı da ihmal etmeyeceksiniz.

3 numero ideal irkek modeli, bu model her ne kadar ideal olarak adlandırılsa da aslında idare etmek kılıbık ve maço erkek modeline göre 2 kat daha zordur. olayları ve çözümlerini çoğu zaman ortak mantığın sesiyle halleden bu model ile anlaşması kolay fakat üzerinde hakimiyet kurması zordur. istediğiniz şey onun aklına yatmadığında yaptırmak için çabalamaktan kısa sürede vazgeçersiniz yada zamanla nasıl olsa yaptıramayacağım deyip önerilerinizi ona sunmadan bile vazgeçtiğiniz olur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir