Erkek Arkadaşınız Güvenilir Mi?

Onunla yeni başladınız. İlk buluşmadan sonra onu yavaş yavaş tanımaya başlıyorsunuz. Karşınızdaki erkek çok güvenilir, dürüst bir erkek de olabilir, aksine tam bir çapkın da..Bunu anlamanın birkaç yolu var. Erkekleri tanımak ve anlamak için vücut diline dikkat etmek gerekiyor. Haraketleri onu ele veriyor. Nasıl bir erkek olduğunu anlamak için davranışlarını gözlemleyin ve analiz edin yeter.

İsterseniz biz sizin için biraz analiz edelim..

Sevgiliniz sizinle göz teması kurmaktan kaçınıyorsa, siz konuşurken etrafınızdaki kadınlara gülümsüyorsa ya da günlük yaşantısıyla ilgili bazı detayları net bir şekilde dile geritmiyorsa bu onun “seri bir çapkın” olduğunun işareti olabilir.

Birlikte olduğunuz erkek sürekli size dokunuyor. Partnerine dokunmadan duramayan erkek kendisine çok fazla güvenmiyor. Ona göre hiç durmadan dokunarak sizi elinde tutmaya çalışıyor.

Erkek arkadaşınız sizin davet etmediğiniz yerlere izinsiz geliyorsa, ondan bağımsız olarak yaptığınız tüm programlara kendisini de davet ediyorsa o zaman kontrolü elinde tutmaya çalışıyor demektir.

Sevgiliniz söylediği cümlelerin %80’ine “Ben” diyerek mi başlıyor? Yürürken farkında olmadan sizin önünüzden mi gidiyor? Böyle anlarda vücut dilini okumak son derece basit. Bu tarz erkeklerin farkında olmadan size “Beni takip et” mesajı verdiğini belirtiyor. Ona göre bu erkeklerin en büyük özelliği ise bencil olmaları.

Gözünü sizden ayırmıyor. İlk etapta çok romantik bir hareket gibi gözükebilir. Fakat sürekli kız arkadaşını izleyen erkeklerin kıskanç olma olasılığı çok fazla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir