Erkekler Bu Kadınlara Asla Hayır Diyemez !

Doğamız gereği erkeklerde kadınlarda hep karşı cinslerinden belli başlı şeyler beklentisi içersindedirler. Bir erkek için bir kadın çok büyük önem taşır. Hayatının her döneminde onunla beraber olacak bir bayan nasıl nitelikler olmalı. Öyle bir kadın olmalı ki onu görür görmez etkilemeli ve baştan çıkarmalı.

Tıpkı bir kölesi gibi peşinden koşturmalı.

Erkekler bu tür oyunları severler. Onlarla oynayın. Etkileyiciliğiniz ve çekiciliğinizle onların akıllarını yerinden çıkarabilirsiniz. Sizler bunu yapma potansiyelinde cinslersiniz. Bunları bilmiyor olabilirsiniz şimdi tek tek bakalım.

Bir erkeğin sizi görür görmez erir gibi olmasını sağlamak için neleri yapmak gerekiyormuş.

– Erkekler zevkli çekici ve haz verici kadınlardan hoşlanırlar.

Onlara karşı tutkulu ve ilgilerini doruk noktaya çekici olmalısınız. Her zaman büyük beklentilerle gelmezler karşınıza sadece isteklerini vermeniz ve gerektiği kadarının ilave etmeniz yeterli olacaktır.

– Anaç kadınlar. Kadınların eve olan ilgileri ve hünerleri de erkeklerin dikkat konusu.

Evlerine bakabilecek çocuklarının annesi olabilecek bir kadın ister erkekler. Bu da sizinle ilgilenmesini sağlayacaktır.

– Yaptığınız makyaj dudağınıza sürmüş olduğunuz özellikle parlatıcılar canlılığıyla karşı cinsinizi baştan çıkaracaktır.

– Kıyafet dekolteleri de aynı şekilde ve sizin özellikle verdiğiniz kasti frikiklerde onun dikkatinden kaçmayacaktır.

– Kıyafetlerinizin renkleri vücudunuzu nasıl gösterdiği de ilk bakışta dikkat edilecek şeyler arasında. Kıyafetlerdeki zarafette çok önemli kadınlarda.

– Kokunun cezbi. Onun bir şeytan tüyü gibi gelip etkileyiciliği nasılda birden her şeyi değiştirebilir. Parfüm seçerken çok dikkatli olmak gerek. Eğer etkilemek istediğiniz birisi varsa hele ki !

– Gözler. Gözler kadınların her şeyi ifade edebilmelerini sağlar.

Bakışlarıyla bir kadın ne istediğini neleri arzuladığını hissettirebilir. Bu hissi karşı cinse vermek onun boş mu yoksa size dolu mu olduğunu anlamanıza da yardımcı olacaktır.

Sitenin Meleği.