Erkekler Karşısında Şansınız Nasıl?

Bir erkeği kafanıza taktınız, onu tavlamayı aklınıza koydunuz. Peki şansınız ne kadar, biliyor musunuz? Genel olarak erkeklerin beğendiği kadın tipleri vardır. Ayrıca erkekleri etkileyen bir takım kadınca hareketler vardır. Bir erkeğin dikkatini çekmek için önce kendinizi sevmeli ve özgüveninizi sağlamlaştırmalısınız.


Erkeklerin nasıl kadınlardan hoşlandığını anlatmadan önce belirtmekte fayda görüyoruz, erkekler kadınlardan hoşlanır. Bunu unutmayın. Siz bir kadınsınız ve erkeğinizin yanında her zaman kadın gibi davranın. Dişiliğinizi sonuna kadar göstererek ve tamamen kadınsı haraketlerle onun kanına sızarak.. Her zaman nazik, güler yüzlü, sevecen, sıcak, sakin ve doğal olun. Yapmacık ya kanka modunda bir kadın hangi erkeğin hoşuna gider ki ?

Erkekler tavlanması hem zor hem de kolay cinsler.

Bir erkekten hoşlanıyorsanız şu an bu yazı size çok faydalı olacak. Hoşlandığınız erkeğin de diğer bütün erkekler gibi böyle bir kadın aradığını unutmayın.

Kişilikli, karakter sahibi bir kadın… Kimin itirazı olabilir ki? Espri anlayışlarını kaybetmeden, kişiliklerini koruyabilen kadınlar erkekleri her zaman cezbeder.

Erkekler gülmekten çok hoşlanır. Hele onları güldüren espriyi bir kadın yapıyorsa, erkekler o kadına asla hayır diyemez. Ayrıca kendilerinin yaptığı esprilere gülen sevgililer de erkekler için idealdir.

Her ne kadar erkeklerin çoğu, kendileri için söz konusu olduğunda hijyen kurallarına pek uymasalar da, kadınların temiz olmalarını isterler. Hoşlandığınız erkeğin yanındayken, giysilerininiz, tırnaklarınızın, saçlarınızın temiz olmasına ve eğer onu evinize davet ediyorsanız yaşadığınız yerin temizliğine büyük bir özen göstermelisiniz.

Her ne kadar erkeklerin çoğu, kendileri için söz konusu olduğunda hijyen kurallarına pek uymasalar da, kadınların temiz olmalarını isterler. Hoşlandığınız erkeğin yanındayken, giysilerininiz, tırnaklarınızın, saçlarınızın temiz olmasına ve eğer onu evinize davet ediyorsanız yaşadığınız yerin temizliğine büyük bir özen göstermelisiniz.

Hiç bir konuda takıntılı olmamaya özen gösterin. Ya da beğendiğiniz erkeğin yanında bazı konularda takıntılı olduğunuzu belli etmeyin. Yeterince zayıf olduğu halde sürekli kilolarından şikayet eden, sürekli saçlarını düzeltme endişesi taşıyan bir kadın erkeklere çok itici gelir.

Erkeklerin, kadınların yalnızca vücut ölçüleriyle ve yüz güzellikleriyle ilgilendikleri doğru değildir. Birlikte olacakları kadınların zekaları da erkekler için önemlidir. Erkeklerin çoğu, politika, ekonomi ya da bilim gibi konularda tartışabilecekleri, fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir sevgili hayali kurar.

Şimdiki erkekler spor yapan, kendine daha iyi bakan kadınları daha çok tercih ediyor. Eğer spor yapmıyorsanız en azından hoşlandığınız erkeğin tuttuğu takım hakkında biraz bilgi edinmenizde fayda var.

Erkekleri etkilemek için abartılı kahkalardan, yapmacık gülümsemelerden uzak durmanız gerekiyor. Bunun yerine tamamiyle doğa, içten, sıcacık bir gülüş hoşlandığınız erkeğin dikkatini çekmek için yeterli olacaktır.

Dişilik, kibarlık, sevecen olmak, çekicilik, bakımlı olmak ve kendi güzelliğiyle başaçıkabilecek olmak erkeklerin kadınlarda aradığı olmazsa olmaz özelliklerdendir. Yani bir erkeği etkilemek istiyorsanız, ona mahalle arkadanışızmış gibi davranmak yerine kadınlara özgü tavırlarla yaklaşın.

Bazı konularda fazla sorun çıkarmadan onunla uyum içerisinde davranan kadınlar, erkekleri elde etmekte daha başarılı olur. Örneğin tuttuğu takımın bazı önemli maçlarını yakınmadan, eğlendiğinizi ona gisterek birlikte izlemeyi ya da yaptığı diğer aktivelerde ona uyumlu bir şekilde eşlik etmeyi deneyin.

guncel.net

4 Comments

  1. elixir81 09 Temmuz 2012
  2. alize 28 Haziran 2012
  3. Bir Kadın 30 Mayıs 2012
  4. selin 23 Mayıs 2012

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir