Erkekler Nasıl Kızları Sever, Aşık Olur ?

Sevmek kadar sevilmek de güzeldir.ama bazen insanlar burunlarının ucundaki güzelliği göremez kadar kör olabilirler. Fark etmelerini sağlamak gerekir. Platonik bir aşığım ben diye hemen çaresizler oynamayın ve yapmanız gereken şeyleri öğrenin onlardan sonuç alamadınız mı he tamam o zaman işte ben bir platonik aşığım diyebilirsiniz.

Nereden biliyorsunuz belki o da sizi seviyor ama göremiyor sadece. Tek sorun bu olabiliyor bazen. Siz bunun yollarına gidin bir bakalım.

Kendine güvenen bir kadın olun. Adımları sağlam sözleri sağlam bir kadın olun.

Çevrenizde bulunduğunuz ortamlarda hep dikkat çekebilme özelliğine ve potansiyeline sahip değerlerde olmalısınız. Erkeklerin genelde dikkat ettikleri nokta budur. Kadının kendine olan güveni ve özgüveni değerlendirmeleridir.

Kendine güvenen ve her şeyi yapabilme özelliği olan kadınları erkekler sever ve hoşlanırlar çünkü o güç o kuvvet onların ruhlarını okşayacaktırlar. Direk aptal rollerini oynamadan isteğinizi sadece yavaştan olarak hissettirin.

Ne istediğini bilen bir kadın profili erkeklerin dikkatlerini çeker. Şık olmak dikkat çekmenin bir diğer yollarındandır.

Hem de en önemlileri diyebileceğim değerdeler. Bunun nedeni şundan dolayı. Bir insanı gördüğünüzde ilk olarak neyi ile değerlendirirsiniz hiç konuşmadınız sohbet etmediniz uzaktan bakıyorsunuz gördünüz neyi dikkatinizi çeker elbette de kıyafetleri değil mi. Tabi ki güzel giyinen bir hanım her zaman dikkat konusudur.

Adımlar hep buna göre atılırsa isteklerde yerine gelir hanımlar. Siz ne istediğinizden yola çıkarak da kendinizde onları birer donanım gibi koyarsanız istekleriniz elde etme yolunda büyük adımlarla ilerlersiniz.

Keskin değil ağır ama hoş parfümler kullanmalısınız. Her erkeğin zevki farklı olabilir ama ilk etkileşimde ve fark edilme de bu tarz parfümler kullanmak aleyhinize işleyen bir durum olacaktır.

Fark edilme çabalarınız her zaman emin adımlarla ilerlemeli tereddütsüz olmalı kesin olmalı. İlersini görebiliyor gibi olmalısınız tahmin edebilmelisiniz. Her an her şey olabilir sözlerini sokmadan devam etmek sizin çıkarınıza olacaktır.

Son olarak ortamda çevrenizde ve özellikle hoşlandığınız kişi sizin yanınızda olduğunda rahat olun rahat davranmaya çalışın. Ve her zaman da bunların bilincinde olun. Soğukkanlı olup tedirginliğe yer vermeyin.

Sizin rahatlığınız ve konuşmalarınızdaki samimiyet ortamı sıcak kılacaktır ve etkileyiciliğiniz ön planda olacaktır.

Hoşlandığınız kişini ilgisini çekmenin temel diğer yollarlından bir tanesi de buydu.

Bunlardan hangileri sizin hoşlandığınız kişiyi etkilemeye yarar bilemeyiz elbette kişilik olarak nasıldır ve benzeri bilgilerden dolayı ama bunları deneyerek görmek gibi bir hakkınız var, başarılar ve mutluluklar dilerim.

Sitenin Meleği.