Erkekler Ne İster ?

Ah bu erkekler. Seni seviyorum derler, sarılıp öperler ama erkekler aslında göründükleri kadar masum değiller. Masumluktan kastım aslında kolaylık-zorluk olayı. Erkekler kolay gibi görünebilir ama aslında zor erkekler de var. Zor erkek tabiri size ilk okuyuşta tuhaf gelebilir ama evet.

Öyle erkekler var ki ne istediğini anlamaz, anladığınızda uygulayamazsınız !

Zor, başa çıkması zor ve anlaması da yorucu bir erkek modeli, kıskanç erkek !

Öncelikle ona tamamen açık olmalısınız. Ondan bir şeyler saklamaya başladığınız anda, onun güvensizliğini haklı çıkarmış olursunuz. Saklamayıp anlattığınız bazı konular onu sinirlendirebilir. Ama bu konularda bir gerginlik çıkardığında öncelikle siz sakin olun ve ondan bir şey saklamak istemediğinizi ve bunu onu çok sevdiğiniz için yaptığınızı söyleyin. Bu şekilde ona kendi problemiyle yüzleşmesini sağlamış olursunuz.

İşini sevgilisinden daha çok seven bir erkekser eğer vay halinize..

Yapmanız gereken en önemli şey, onun bu iş meşgalesinin yerine bir başka uğraş bulmak… Onun karakterine uygun bir aktivite, bir hobiyi onunla tanıştırabilir ve işi unutup onlara bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Kendinizi de bu aktivite veya hobiye katmayı unutmayın ki, birlikte bolca vakit geçirebilirin…

Kadınlardan korkan aşktan kaçan erkekler !

Öncelikle sakin olun. Bunu ona en güzel şu şekilde ifade edebilirsiniz: “Sensiz de dışarı çıkabilirim, programlar yapabilir, arkadaşlarımla buluşabilirim; ama seninle olursam bu zamanın daha güzel geçeceğini düşünüyorum.” Beklentilerden bahsetmekten, birlikte gelecek planları yapmaktan ve onun fazla üzerine gitmekten kesinlikle kaçınmalısınız. Kendi hayatınızın onsuz da gittiğini görünce o zaten size dönecektir.