Erkekler neden ayrılmak ister

ayrılıkBir erkek neden ayrılmak ister, erkekler neden soğur, erkekleri kadınlardan soğutan nedenler nelerdir, erkekler kadınlarda neler sinir olur, işte erkeklerin ilişkiyi bitirme ve ayrılma gerekçeleri..Erkekler böyle kadınları ve ilişkide bu tür olayları sevmiyor desek? O erkeğin sizi neden terk ettiğini merak ediyorsanız belki de sorunuzun cevabı bu yazımızda saklıdır..

Günün sorusu bu; erkekler neden terk eder? Bir erkek neden ansızın bırakıp gider…

Bir erkek eğer birlikte olduğu kadını az seviyorsa,
Sevgi eksikliği varsa,
Cinsel çekicilik kaybolmuşsa,
Başka bir kadına aşık olmuşsa,
Birlikte olduğu kadın onu mutsuz ediyor, hoşlanmadığı davranışlar sergiliyorsa,
Erkek ayrılmak isteyecektir. Ve dolayısıyla hiç vakit kaybetmeden harekete geçecektir.

Uzun süreli ilişkilerde ve flört dönemlerinde kadın evlenmek istiyor ama erkek evlenmek istemiyorsa direkt ayrılır. Evlilikten korkan, evlenmek istemeyen erkekler çareyi ayrılmakta buluyor maalesef.

Peki, hangi erkekler, neden ayrılır?

Özgürlüğüne düşkünse
Bağımsızlığına düşkün erkekler, erkek arkadaşlarıyla iyi vakit geçirir, kendi başına planlar yapmayı sever ve her yaptığı plana sevgilisini de dahil etmek istemez. Bu erkekler, bağımsızlıklarını kaybedecekleri endişesini yaşamaya başlayınca ilişkiyi bitirmek isterler.

Erkek arkadaşların fikirleri
Erkek arkadaşlarının fikirlerine önem veren erkekler, arkadaşları sevgilisiyle anlaşamıyorsa veya beğenmediyse, ilişki yerine arkadaşlarını tercih edebilir. O zaman erkek arkadaşlarına aşırı düşkün erkeklere de dikkat diyelim…

Kadının hataları
Bazen çok önemsiz gibi görünen hatalar, biriktiğinde dağ gibi bir soruna dönüşebilir. Bunu değerlendiren erkek, uzun süre birlikte olmanın imkansız olduğunu anladığında ilişkiyi bitirmek ister. Mesela kadının çok dağınık olması, temizlik anlayışının erkekten farklı olması, sürekli erkeğin arkadaşlarını ya da ailesini eleştirmesi, erkek açısından geçerli ayrılık sebebi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir