Erkekler Neden Evlenir

erkekler evlilik yapar mıErkekler neden evlenir, neden evlenmek ister ya da erkekler neden evlenmek istemez ve evlilikten kaçar ?

Bu soruları çeşitlendirmek ve genişletmek mümkün.Biz kısaca erkeklerin neden evlenmek istediğine değineceğiz.Erkekler neden evlenmek ister, nasıl evlenmeye karar verie ve bir erkek nasıl bir kadınla evlenir, nasıl bir kadınla evlenmek ister ?Psikologların verdiği cevaplara bir göz atalım !

Erkekler neden evlenir ?

Erkekler gerçekten evlenmek istediklerinde muhtemelen yaşları 27-32 arasıdır.Erkekler için en ideal evlenme yaşı 27-32 yaş aralığıdır.Bu yaşa gelmiş bir erkek evlenmek için artık kendini hazır hissedecektir.

Erkekler bir kadınsa aslında anne sevgisi ve şekkati arar.Evet yanlış okumadınız erkekler evlendiklerinde eşlerinin onlara tıpkı ennelerin davrandığı gibi, sevgiyle, şefkatle, ilgi ve alaka ile davranmasını ister.

Erkekler soylarını sürdürmek ve üremek için evlenir.

Bir erkek kadınının bakımlı ve güzel olmasını iste bu üreme iç güdüsü ile ister.Güzel ve bakımlı bir kadın ona güzel ve sağlıklı bir evlat verecektir çünkü.

Erkekler aile hayatında huzur ve sükunete önem verir.Erkeğinizin mutlu olmasını istiyorsanız ona hep sabırlı ve anlayışlı yaklaşmalı, olaylar ve sorunlar karşısında ondan hesap sormak yerine ona sevgi ile yaklaşmalısınız.