Erkekler Neden Ve Nasıl Soğur

O ateş gibi erkek günün birinde buz parçasına döner. İçinizi ısıtan erkek artık sizi üşütmeye başlamıştır. Alıştığınız yakınlığı ve sıcaklığı kaybolup gittiğinde düşünürsünüz ancak, ben nerde hata yaptım ? Sizin hatanız var ya da yok. Emin olun erkekler çok kolay soğur. Kim derdi ki sizin aşkınızla kapılarda yatan erkek şimdi sizi bir yabancıdan farklı tutmayacak..İşte, erkekler kadınlardan bu yönüyle ayrılır.

Erkekler vefasızdır..

Sizden soğumaları da hiç zor olmaz hani. Saçınızın şekli, kaşlarınızın kalınlaşması, ses tonunuz ya da kıyafetiniz.. Sizden soğumak için o kadar neden bulur ki. Kendi haline bakmaksızın üstelik..

Bunların, erkeklerin soğuma nedenleri olduğu kimin aklına gelirdi?

• Dudaklarımızı öpülesi gösteriyor sandığımız parlatıcılar, tam tersine onlara yapış yapış geliyor.

• Onların gözünde yaratmaya çalıştığımız, “ben diğer kadınlardan farklıyım” etkisi, sadece tepki doğuruyor.

• Komik olmak için yaptığız kıro taklitleri veya şiveli konuşmalar, biz farkında olmasak da ortamı ısıtmıyor, aksine buz gibi soğutuyor.

En büyük sürpriz!

Bizim en büyük kabuslarımızdan olan, kurtulmak için paralar harcadığımız, kocakarı ilaçlarından tutun, en teknolojik aletlere kadar her yolu denediğimiz biricik selülitlerimiz, 50 erkekten sadece birinin aklına geldi. Demek ki neleri kafamıza takmamız gerektiğini bir kere daha düşünmenin tam zamanı!