Erkekleri etkilemek

bir-erkegin-benden-hoslandigini-nasil-anlarimEtkileyici bakışlar, içten bir gülümseme, iyimser haller, biraz zeka, biraz uysallık, biraz naz ve bir parça da beceri oldu mu erkekleri etkilemek pek de zor sayılmaz. Erkekler dış güzellik ve bakıma önem veriyor. Yapılan araştırmalar da bunu destekler nitelikte. Pek çok erkek kadında ilk olarak fiziki özelliklere bakıyor. Kilonuz, boyunuz ve yüz hatlarınız erkekler için önemli.

Aşırı kilolu, zayıf ama bakımsız, aşırı çelimsiz, çok güzel ama zeki olmayan, çok zeki ama aşırı bencik olanlar, çok konuşanlar, fazla nazlı kadınlar yarışmaya 1-0 yenik başlıyor. Erkekler böyle kadınları oldukça itici buluyor.

Aslında her şeyin başı titizlik ve bakım sevgili hanımlar. Her sabah ve akşam alınacak güzel bir duş, düzenli yapılan yüz bakımı, sivilce ve siyah noktalardan arındırılmış berrak bir yüz, bakımlı, parlak ve canlı saçlar, saçların derli toplu olması, fizik yapısına uygun kıyafetler sizi her zaman şık ve alımlı bir kadın gösterecektir.

Ojesi çıkmış tırnaklar, dağınık saçlar, boyası akmış saçlar, aşırı kilo, çok dar kıyafetler, bencillik, mutfak işlerinde beceriksiz olmak, fazla dır dır, her işe karışmak ve somurtmak kadınları çekici göstermek şöyle dursun aksine çok daha fazla itici gösteriyor.

Erkekleri etkilemek istiyorsanız; mutlaka her zaman güler yüzlü olun. Sıcak kanlı, az ama öz konuşan, mis gibi kokan ir kadına hiçbir erkek kayıtsız kalamaz. Güzel, harika, adeta bir manken gibi olmanıza hiç gerek yok. Siz söylediklerimize özen gösterin yeterlidir.

Sevgiler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir