Erkekleri mutlu etmenin yolları

erkeklerHaydi kızlar, bir erkeği mutlu etmenin yolları nelermiş birlikte öğrenelim. Böylece hayatımızda yer alan ve bizim için özel olan erkeği mutlu ederek, onun da bizi mutlu etmesini sağlayalım. Eee kadın olmak böyle bir şey. Her şey önce kendi mutluluğumuz için..Bakalım bir erkeği mutlu etmenin kaç yolu varmış..

Bir erkeği mutlu etmenin onlarda farklı yolu var. Erkekler kolayca mutlu olur. Kadın dırdırı, sürekli söylenme, her şeyde bir kusur bulma, kadınca nazlar ve olur olmadık yerde ortaya çıkardığımız kaprisler erkekleri öylesine mutsuz ediyor ki; bir erkeği mutlu etmek için öncelikle dırdır denen söylenme şeklini ortadan kaldırmalıyız.

Erkeğinizi mutlu etmek istiyorsanız onun hobilerine karışmayın. Halı saha maçları, arkadaş toplantıları ve zaman zaman arkadaşları ile alkol alması sizi rahatsız etse bile belli ki, o bunları seviyor. Nasıl ki o sizin gündüz kız kıza toplanmanıza karışmıyorsa, siz de onun erkekçe toplantılarına müdahale etmeyin.

Erkekler duygulardan söz etmeyi biz kadınlar gibi sevmiyor. Ona sık sık sizi sevip sevmediğini, sizinle birlikte olmaktan dolayı mutlu olup olmadığını sorup durmayın. Bu durum onu sıkacak, hatta boğacaktır. Bunun yerine onun yanınızda olduğu yani sizi sevdiği zamanın tadını çıkarın..

Erkekler de kadınlar kadar sevilmeye ihtiyaç duyar. Eve yorgun argın geldiğinde, örneğin, sevinç ve heyecanla karşılayan bir kadının olması onu mutlu etmenin bir yolu olabilir.

Bir erkeği mutlu etmek için dır dır etmeyin demiştik. Ve ona teşekkür etmeyi de bilin. Zaman zaman eve yaptığı alışverişler sonrasında, size işe bıraktığında ya da istediğiniz bir yere götürdüğünde ona teşekkür edin. Onunla birlikte olduğunuz için kendini çok şanslı bir kadın olarak gördüğünüzü dile getirin. Sizi mutlu ettiğini başarabildiğini görmek, onu mutlu edecek ve stresi azalacak. Bu durumda sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok daha istekli ve hazır olacak.

“Erkekleri mutlu etmenin yolları” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir