ERKEKLERİN DİKKATİNİ ÇEKMEK

Erkeklerin dikkatini çekmek o kadar da kolay bir şey değildir aslında. Bazen çok çabalarsınız olmaz ya da bazen az çabalarsınız olur. Biraz kısmet işi olduğunu da fark ediyoruz aslında burada. Eğer siz aklınıza ama koyduysanız ve ben illa ki bunu yapacağım diyorsanız yılmamalısınız. Kendiniz öncelikle onun hakkında araştırmalar yapmalısınız.

– Araştırmalar yaparak onu daha da yakından tanımalısınız.

– Araştırmalarınızla beraber ortak yönlerinizi keşfetmeli daha sonra da bu ortak yönlerden yola çıkarak kendinizi geliştirmeyi ona daha yakın olabilme yolarını bulmalısınız.
– Daha güzel kokmalı ve kokunu ona fark ettirebiliyor olmalısınız. Kokunuzdan mutlaka etkilenmelidir. Bunu sağlamak için özen göstermek gerek. Kötü kokmamak gerek deodorant mutlaka kullanılmalıdır ayrıca.

– Saçlarınız dolgun ve parlak olmalıdır. Dolgun saçlar daha da gür görünür ve daha ad dikkat çeker. Siz bunun için ne yapmanız gerekiyorsa yapın ve dolgunlaşıcı bakım ürünlerine yönelin.

– Makyajınız her zaman taze ve güzel sade olmalıdır. Gerekli yerlerde biraz da daha süslü olmak gerekmektedir. Özel günlerde makyaja daha da ağırlık verilmelidir.

– Bakımlı olmak için gerekli maskeler yapılmalı cildinizi rahatlatıcı ürünler denemelisiniz.
– Kıyafetleriniz ütülü olmalı ve fiziksel olarak tüm detaylarınızı atlamadan hazırlanmış olmalısınız. Detayları asla atlamamalısınız. Kemeriniz gibi takılarınız gibi mesela.

– Gülüşlerinizle ve sempatikliğinizle onu etkileyebilir olmalısınız. Ortama göre epri yapabilir ya da ağırlığınızı koyup gözleriniz onu etkileyici bakışlarla etkileyebilirsiniz.

– Kendinize sınırlar koymayın ve içinizden bazen geldiği gibi bazen de onu izleyici olarak yorum yapan şeklinde olun. Bu belki onun hoşuna gidebilir.

– Dişlerinizin temizliğine dikkat etmelisiniz. Beyazlığına özen göstermelisiniz. Fırçalamalarınızı aksatmamalısınız.

– El bakımınız ve ayak bakımınız tam olmalıdır. Bakımlı olduğunuzu ilk olarak ellerinize bakarak ölçebilir erkekler. Eller onların için çok önemlidir. Ve ayaklarınızda özellikle parmaklarınızın açık olduğu ayakkabılar giyilecekse bakımı yapılmış olmalıdır.

– İlk göz göze geldiğinizde anlamlı bakışlar atmaya çalışın ve gözlerinizle konuşur gibi süzün.

Kendinizi ona yakın hissettiğiniz an onun da size elektrik olarak karşılık verdiği andır. Bunu mutlak değerlendirmelisiniz. Karşılık bazen verip bazen de vermeyip duygusal atışmalar yapmalısınız. İlk etkileşimleriniz çok güzel olacaktır.

Sitenin Meleği.