Erkeklerin Flört Etme Biçimleri

Ne onlarla oluyor ne de onlarsız.. Ahh bu erkekler deyip gene başlıyorum söze. Şu an hayatımda bir erkek olmadığı için oldukça şanslı hissediyorum kendimi ancak bir yandan yalnızlık çekiyorum. Bir sevgilim olsun diye çabalamasam da yine de her zaman aklımın ucunda bu ihtimal duruyor. Bir cafede kahvemi yudumlarken, gözlerimle çevremdeki yalnız erkekleri süzüyorum. Hepsinin ayrı bir bakış stili var. Bu bakışlar çok hoşuma gidiyor.

Ne tatlı yaratıklar şu erkekler. Şirin şirin bakıyorlar ama o şirin bakışlarının altında kim bilir neler saklıyorlar. Kimi keskin bakıyor, kimi utangaç, bakıp çeviriveriyor gözlerini. Kimi cürretkar, uzun uzun bakıyor, hadi konuşalım der gibi.. Kiminin gözlerine değiyor bakışlarım, hemen kaçırıyor bakışlarını benden..

Peki ama bu bakışlar ne anlama geliyor ?

Ben de merak ettim bunu. Hangi erkek neden ve nasıl bakar. Bu flörtçü bakışların altında yatan esas neden nedir ? Ona güvenmeli miyiz, yoksa arkamıza bakmadan kaçmalı mı ???

Neşeli Bakış

Eğlenceli cazibesi kendini onun tek ilgilendiği şeymiş gibi hissettirecek. Ancak her an başka birine aynı şekilde davranabilir. Bu onun doğasında var, elinde değil. Bu tiplerle geçici, kısa bir aşk yaşanır. Uzun süreli aşk biraz zor olabilir.

Samimi Bakış

Bu kişi derin duygularla senin iç dünyana uzanır. En gizli düşüncelerine ulaşır. Duygusal bir bağ kurulana kadar herekete geçmez. Ancak dikkatli olun her an herşey olabilir. Niyeti uzun süreli aşktır.

Klasik Bakış

Geleneksel aşk hayatı en doğrusu diye düşünen biri. Sürekli gözleriyle seni izler. Bu gayet normal ve değişmezdir. Her şeyi o öder ve ilk hamleyi o yapar. Bu kişi tek eşlilikten yana, bir yastıkta yaşlanılabilecek biri.