Erkeklerin Kalbi Nasıl Alınır ?

Hayır yemek değil : ) Yemek belki bir sebep olabilir ama bence asıl sebep yemek değildir. Yemekten daha önemli şeyler var yemekten daha kıymetli şeyler var. Bir erkek ne ister sadece yemek mi ister sadece iyi yemek yapan güzel yemekler pişiren bir bayan mı ister? Hayır tabi ki. Bir erkek kadın gibi kadın ister. Güzellik olacak hanımlar.

Güzellik şart. Güzel olan yanlarınızı karşı cinse hissettirmelisiniz. Kendinizi özel olduğunuzu ona hissettirmelisiniz. Ve onda öyle bir değere gelmelisiniz ki sizden vazgeçememeli.

Giyimiyle bir asil, zarafetiyle bir prenses gibi olmalısınız. Size sultanım dedirtin : ) Birisinden gerçekten hoşlanıyorsanız zaten bu sevgi yetmez sevginizi büyütün besleyin ve büyük değerlere getirin.

Dedim ya kendinizi vazgeçilmez kılacak duruma o yoğunluğa getirmelisiniz. İpler her zaman elinizde olsun. Siz adımlarınızı temkinli atın. Asil olun. Sakin konuşun. Bir şeyi söylemeden önce çok düşünün.

Sakın ha ilk zamanlardan da patavatsızlıklara girmeyin diye dikkat edin dedim. Bir şey söylersiniz istemeden planlamadığınız yerlere gidebilir ya da siz üzülebilirsiniz.

Ne sizin üzülmenizi ne de hoşlandığınız karşı cins ile aranızın bozulmasını istemem. Açıkçası ben zaten ilişkilerde birinci ipleri her zaman kadın yönetir düşüncesinde olan birisiyim. Bu yüzden bir erkek ne ister konusunda da kadınların gerekli önemi vermeleri gerektiğini düşünüyorum. Bu söz her kadın grubuna gencine yaşlısına evlisine sözlüsüne hepsine gidebilir evrensel özelliği var. Kadın her zaman bir tamamlayıcıdır ve bu görevinden hiçbir zaman vazgeçmemelidir.

Her zaman dimdik duran adımları temkinli kendine güvenen bakımlı. Bunlarında üstüne dürüst kocaman bir sevgi kocaman güzel bir kalp. Daha ne istenir. Siz sevgi ile de her şeyi aşarsınız zaten. Adımlarınızı sadece temkinli atmaya daha özenli atmaya gayret edin.

Güzellik olarak erkeklerin kalbine giden yolu en temel zemini olduğunu bilin. Siz hayatınızda ne kadar süredir bir erkek arkadaşa yer verip vermediğinizi ya da en son erkek arkadaşınızla olan durumlarınızı bir kenara bırakın beyaz sayfalar açın hayatınıza ve hayat boyunca da erkeğin kalbine giden yolun öyle klasik yemekten geçer aman efendim mideden geçer demeyin. O sadece bir sebeptir. Ben ne yapayım güzel olmadıktan sonra güzel yemek pişiren hanımı dese ne diyeceğiz?

Tatlı dil güler yüz güzellik. Kadınların doğasında vardır zaten bunlar.

Siz yok zannetseniz bile aslında o özelliklerinizin hepsi içinizde bir hazine gibi saklıdır ve çıkartılmayı bekliyordur. Siz acele edin yeter. Eğer karşınızda ben bunu kaçırmamalıyım bu benim hayatımın aşkı olabilir dediğiniz birisi varsa ki hiç durmayın. Size adımlarınızda başarılar kocaman da mutluluklar dilerim.

Sitenin Meleği.