Evlenmeyi Düşünen Erkekler

Erkek arkadaşınız sizinle evlenmek istiyor mu? Bir erkeğin niyetinin ne olduğunu anlamak için önce onun hayatına ve nasıl bir yaşam sürdüğüne bakmak gerekir. Gerçekten evlenmek isteyen erkekler bu isteklerini apaçık ortaya koyar. Sevgili hanımlar, evlenmek isteyen erkekler nasıl davranır merak ediyorsanız, işte cevaplar!

Bir çok erkek evlenmeden önce maddi durumunu düzeltmeye odaklanır. Eğer hala faturaları nasıl ödeyeceğini düşünüyorsa bir eş ve bir ev ona yük olacaktır.

Erkeklerin evliliğe hazır olduğunu gösteren bir başka ipucu da hayatındaki kadınla gelecek planları yapmaya başlamasıdır.

Hayatınızda olup biten herşeyi bilmek istiyorsa sizi ailesi ve arkadaşlarıyla tanıştırıyorsa evliliğe bir adım daha yaklaşmış demektir.

Erkekler müdavimi olduğu barlardan, gece kulüplerinden sıkılmaya başladığında ve artık o mekanları daha genç ve deneyimsiz erkeklere bırakma eğilimi gösterdiğinde evliliğe sıcak baktıkları anlaşılabilir.

Sevgilinizin aklında evlilik fikrinin olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacak bazı tiyolarımız var. Bunları gözden geçirip biraz olsun fikir sahibi olabilirsiniz.

Evlenmek istemediğini direk söylüyor mu ?
En azından dürüst davrandığı için taktir etmeniz gerekir. Bakın George Clooney her fırtsatta evlenmek istemediğini dile getiriyor ve etrafındaki kadınlarda bundan hiç şikayetçi görünmüyor. Eğer bu tarz bir konu her geçtiğinde evliliğin ona ne kadar uzak olduğundan bahsediyorsa, bir sabah uyandığında sizinle evlenmek için yanıp tutuşmasını beklemek yersiz olacaktır.

Erkek erkeğe fikrinden çıkamıyor mu ?
Bir çok erkek sever ‘erkek erkeğe’ program yapıp zaman geçirmeyi. Ancak bazı erkekler bunu çok daha sık yapmak ister ve yaparlar. Hemen her akşam bir program yapı, maç seyretme, halı saha maçı, kağıt oynama, yemek organizasyonu gibi girişimlerde bulunuyrosa ve bunları sizi dahil etmeden erkek arkadaşları ile yapıyorsa, evlenmek ve zamanını bir kadınla geçirmek fikrine hiç yakın değil demektir.

Kolikleri var mı ?
Sevgiliniz işkolik veya hobikolik mi ? Sizinle geçirdiği zamandan alıp iş yerinde geçirmeyi tercih edebiliyor mu ?Hobileri ve işi sizden önce geliyorsa evlenmek ve sorumluluklarına bir tane daha eklemek fikri emin olun ona çok parlak gelmiyordur.

Daha önce evlendi mi?
Sizden önce bir evlilik geçirdiyse ve bu evlilik onun hayatında ciddi sıkıntılar yarattıysa yeniden kolları sıvamaya ve evlenmeye cesareti olmayabilir.

Ailesi boşanmış mı ?
Özellikle erkekler ebeveynlerinin ayrılmasını kendilerine bir öğreti olarak alıp aynı şeyin başlarına gelmesinden ürktükleri için evlenmek istemeyebilirler. Ona her evliliğin farklı olacağını anlatmaya çalışabilirsiniz, ancak başarılı olamazsanız üzülmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir