Hoşlanan Erkeğin Davranışları

Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanızın basit göstergeleri var. Her zamanki davranışlarını biliyorsanız özellikle daha çabuk anlayabilirsiniz sizden hoşlanıp hoşlanmadığını. Hoşlanan erkek sık sık ilgi gösterir, bazen ilgi çekmek için olmadık şeyler yapabilir. Size mantıksız bir soru sorar mesela.. Ya da sizden bir şey ister. Bu sizinle dialog kurmak için sık sık başvurduğu bahanesidir.

Hoşlanan erkek yüzünüze bakarken sık sık gülümser ve eskisi gibi soğuk değildir bakışları. Gözlerini direkt gözlerinize diker ve size daha derin bakışlarla bakar.

Hoşlanan erkek eskiden kızdığı şeylere artık kızmıyordur. Size diğer insanlara olduğundan farklı davranır. Başkası yapsa kızarım dediği şeyi sizin yaptığınızda kızmayacaktır.

Kıyafetleri değişmiştir ve artık daha bakımlıdır. Size özel bir bakımla çıkar dışarı. Parfüm kullanmayan erkek artık mis gibi kokmaya başlamıştır.

Hoşlanan erkek sizden çekiniyorsa eğer direkt açılmayacaktır size ama sözü sık sık ilşkilere getirecektir. Uygun zamanı kollar ve sonunda muhakak açılır size.