İlk görüşme, ilk buluşma tüyoları

ilk buluşma tüyolarıİlk buluşma gününde nasıl davranmalıyız, neler konuşmalı, nasıl giyinmeli, nerede buluşmalıyız? İlk görüşme ve ilk randevu önemlidir. İlk izlenim için tek fırsattır. Sadece bir gol şansınız vardır. O golü ya atarsınız, ya da oyundan çıkarsınız. Şimdi size ilk randevu ve görüşme için çok özel tavsiyeler vereceğiz. Randevuyu bu tavsiyeler ışığında planladığınız taktirde başarısız olmanız imkansız. Şimdiden kolay gelsin.

İlk randevu yeri önemlidir

Nerede buluşacağınıza birlikte karar verin. Tenhalarda menhalarda buluşmayı unutun. Erkek var karşınızda. Onu henüz tanımıyorsunuz. Daha ilk günden kolay kız moduna girmeyin. Kalabalık, insanlarla dolu, güvenli yerlerde buluşun. Çevrenizde mutlaka insan olsun. Böylece karşınızdaki erkeğin olası yanlış hareketlerinden kolayca kaçabilirsiniz.

Ağız bakımı ve sağlığına dikkat!

Dişlerinizi mutlaka fırçalayın. Ağız bakım suyunu ihmal etmeyin. Ağzınızda mutlaka sakız olmalı. Ama öyle cak cak çiğneyin demiyoruz. Sakin sakin belli belirsiz çiğneyin. Böylece olur ya, kötü ağız kokusu sorunundan uzaklaşmış olursunuz. Sakız sevmeyenler şeker de kullanabilir.

Temiz, bakımlı ama sade güzellikten yanayız

Mutlaka duş alın. Bir gece önceden cilt bakımı yapmayı ihmal etmeyin. Saçlarınızın boyası akmış olmamalıdır. Dip boyanız gelmişse mutlaka yaptırın. Tırnaklarınızda oje varsa çıkmadığına ve silinmediğine dikkat edin. Sade bir makyaj ve doğal saç modelleri her zaman iyidir. Düğüne gitmiyorsunuz. Gelinin kız kardeşi moduna girmenize gerek yok. O halde kullanışlı, güzel ama sade bir saç şekli her zaman avantajlıdır. Antipatik olmaya gerek yok.

Ne konuşsak, nelerden bahsetsek

İlk buluşmada asla eski sevgililerden, kırık kalplerden ve aşk acılarından konuşulmaz. Ona sakın eski sevgilinizi kötülemeyin. O tür sıkıcı ve saçma konular konuşmak yerine birbirinizi tanımaya çalışın. Uzun uzun kendini anlatmayın. Sürekli ben ben ben ile başlayan benli cümleler kurmaktan kaçının. Ona, onunla ilgili basit sorular sorun. Daha ilk buluşmada kaç çocuk istediğini sormayın. Direkt kaçar ve bir daha ulaşılamaz!

Hesabı o mu ödesin, ben mi?

İlk görüşme ve bence diğer ikinci görüşmede de hesabı kayıtsız şartsız her zaman erkek öder. Erkek ödemelidir. Eğer erkek tarafı hesabı kadına yıkıyorsa o erkeği direkt eleyin ve mümkünse bir daha asla görmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir