Kadında Erkeklerin Aradıkları

Erkeklerin kadınca aradıkları kadınca bazı özellikler var aslında buna ben kadının demirbaşları adını verdim. Erkekler biz kadınlarda neleri seviyor neleri sevmiyor, bilmek isteyenlere..

Erkekler aslında biz kadınların düşündüğü gibi bir kadın hayal etmezler.

Bazen bizlerin ve onların bu düşünceleri eş olmaz denk düşmezler. Erkekler farklı noktalardan etkilenebilir farklı açılardan sizi ele alıp hoşlanabilirler. Hiç ummadığınız bir arkadaşınızdan bir erkek çok farklı yönünden ya da ona göre güzel olan hoş gelen bir yönünden etkilenip çıkmaya başlayabilirler.

Şimdi bu noktalara bir değineceğim ben. Neden olmuyor gibi düşünceleriniz sorularınız da belki bir bakıma cevaplanmış olur.

– Erkekler illa ki çok ama çok güzel kadınlardan hoşlanmazlar. Onlar için güzellik bir numaralı şart değildir.

– Erkekler kadınların yanlarına yakışmalarına özen gösterir, dikkat ederler. Bir parti de bir buluşma da onun yanına yakışır ve arkadaşlarının yanında ağır efendi ve yerine göre güzel konuşan hanımlar isterler.

– Erkekler bayanların el ayak bakımlarına dikkat eder. Onlar için renkten ve daha çok şaşalılıktan çok bu önemlidir. Onlar bakıma önem verirler.

– Kıyafetlerinin temiz olmasına özenli olmasına dikkat ederler.

– Rüküş kadınları beğenmezler diye bir şey yok. Bir kadın gelir ve bir etek giyer mesela bacakları çok güzeldir giymiş olduğu o çirkin ya da rüküş eteğin hiçbir önemi yoktur o an itibariyle ve etkilenirler.

– Terden hoşlanmaz ve fresh kokuya önem verirler.

– Gezen tozandan çok evine dikkat eden ve biraz da anaç kadınları hamarat kadınları severler.

– Erkekler kadınların bazen onları yönlendirebilen ama her zaman can sıkıcı durumlarda olup anlayıştan uzaklaşmalarını sevmezler. Onlara karşı her zaman sevgili olunmasını isterler.

– Kıskanılmak hoşlarına gider fakat sınırı aşılınca çıldırırlar.