Kocanız Aldatıyor Olabilir

ihanet eden erkekKocanız aldatıyor mu, size karşı davranışları değişti mi, artık eve geç geliyor, sizi hiç umursamıyor, size hakaret ediyor ve yatakları ayırıyor mu? Aldatılıyor olabilirsiniz. Aldatan erkeğin nasıl davrandığını bilirseniz, kocanızın sizi aldatıp aldatmadığını da anlayabilirsiniz. Soğuk davranan, eve gelmeyen, aşağılayan ve çoğu kez de kadını yok sayan erkekler ihanet eden erkekler oluyor.

Kocanızın davranışları bariz bir şekilde değiştiyse, eski bakımsız adam gidip yerine kendine daha çok bakan ve buram buram parfüm kokan bir adam geldiyse, daha genç görünmeye çalışıyor, ama bunu sizin için yapmıyorsa..Eyvah eyvah! Yoksa sizi aldatıyor mu?

Aldatan erkek daha çok para harcar

Kredi kartı ödemelerinin ekstresi aldatan erkeği anlamak için en uygun yoldur. Ama biliyorsunuz, artık kredi kartı ekstreleri e-mail yoluyla iletilebiliyor. Eşiniz o zamana kadar eve zarfla postalanan kredi kartı ekstresi için online ekstre talimati verdiyse, hareketlerini takip etmekte yarar vardır.

Aldatan erkek ayna bağımlısı oluyor

Aldatan erkeği anlamanın en bildik yolu, onu gözlemleyip kendine eskisinden daha çok bakıp bakmadığını anlamaktır. Çünkü erkekler kadınlara göre dışarıdan nasıl görüneceklerini kestirmek, ince hesaplar yapmak konusunda daha başarısızdırlar.

Erkekler aldattığında dikkatsizdirler… Kendilerine daha fazla bakmaya başlar, yeni kıyafetler alır, sık banyo yapar, yeni parfümler alır, rejim ya da egzersize başlar, akşam eve beklenmedik saatlerde gelip, işte sürekli bir toplantı hali yaşadıklarını ifade ederler… Dolayısıyla birlikte olduğunuz erkeğe bir de bu açıdan bakmakta yarar var.

Aldatan erkek cep telefonu bağımlısı oluyor

Günlük hayatımızın vazgeçilmez unsuru haline gelen cep telefonları, aldatma sinyallerini de almak için işe yarıyor. Şöyle ki, aldatan erkek, daha önce sakınmadığı telefonunu sizden kaçırmak için can atar. Sizin yanınızda konuşmamak için elinden geleni yapar.

Olur da telefon sizin elinize düşer ve mesajlara bakarsınız diye zamanını mesajlarını silerek geçirir. Ama bu arada aldattığı kişinin adı mutlaka bir erkek adı olarak ya da “… hanım” olarak kayıtlıdır telefonunda. Bu sayede bir iş arkadaşı ya da resmi olarak görüştüğü bir kişi imajı vermeye çalışır erkek.

Aldatan erkek çocuklarını umursamıyor

Evlilik içinde bir aldatma söz konusuysa, erkek, eviyle ve çocuklarıyla daha az ilgilenmeye başlar. Ailece geçirilen hafta sonları ona sıkıcı gelmeye başlar. Aklı sürekli birlikte olduğu diğer kadında olduğundan, bedenen eşi ve çocuklarıyla birlikte olsa da ruhen orada olmayı başaramaz. Sonuçta birlikte geçirilen zamanı tatsız hale gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir