Seven Erkek Nasıl Belli Olur ?

Erkeklerin sevdiği nelerden anlaşılır ? Seven erkek, sık sık arar. Olmadık zamanda arayıp size sadece seni seviyorum diyebilir. Sizi özler ve sık sık bu özlemini ifade eder. Aradığında eğer telefonuna cevap vermiyorsanız üzülür ve size kızabilir. Seven erkekler önemser. Siz bir şey anlattığınızda sizi dikkatle dinler. Ne demek istediğinizi anlamaya çalışır. Fikirleriniz önemlidir. Erkekler sevdikleri kadınların görüşlerine değer verir.

Seven erkeklerin en önemli belirtisi; Sizi kıskanması ve sahiplenmesidir. Bir şeye ihtiyacınız olduğunda onu temin etmeye çalışır. Sizi kıskanır.

Ama erkekler kadınlar gibi net değildir. Size direkt ifsdeler kullanmayabilirler.

Size, erkekleri çok daha kolay anlayabilmeniz için onların kullandıkları erkek sözlüğüne bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İşte erkeklerin fikri ile zikri arasındaki farklar…

Çıkıyoruz
“Sizi kız arkadaşımla tanıştırayım” diyen bir erkek çok şeyi ortaya koyar. Sizinle mutlu olduğunu anlatmaya çalışır.

Müthiş
“Aman Allah’ım şu kadın ne kadar müthiş”. İşte erkeklerin en sık kullandığı cümle. Asıl anlamı “Çok bakımlı”. Onlara göre kendine bakan her kadın güzeldir.

Çekici
Bir kadını çekici bulan bir erkek aslında kendisi için de bazı şeyleri itiraf eder. Karşısındaki kadının güzel olmadığını söylerken, aynı zamanda belirsiz bir cazibenin kendisini etkilemesini engelleyemediğini de açıklar.

Doğal
“Dün geceki parti çok doğaldı” diye karşınıza çıkan erkek arkadaşınızdan şüphelenmenize hiç gerek yok. T-shirt’ü ve jean’ini giyerek gittiği doğal bir arkadaş toplantısı olduğunu anlarsınız. Yani hiçbir kaçamak yapılmamıştır.

“Aşığım”
Erkeklerin sıkça kullanmadığı ama kadınların duymak istediği en önemli kelime. Bunun birçok anlamı olabilir. Birincisi, “Yataktaki tutumu beni çok etkiliyor”. İkincisi ve en güzel olanı da; “Onu gerçekten çok seviyorum”

“Seven Erkek Nasıl Belli Olur ?” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir