Sevgili Olunmayacak Erkek Modelleri !

erkeklerKimi erkek çok sever, kimi erkek çok ilgilenir, kimi erkek umursamaz, kimi erkek bağırır, kimi erkek el kaldırır, kimi erkek yoğunum der, kimi erkek yorgunum der.. Erkekler bazen gerçekten sever, bazen severmiş gibi yapar ama nah sever ! Hangi erkekle sevgili olunmaz, hangi erkekle çıkılmaz, flört yapılmayan yapılmaması gereken erkek modellerine şöyle bir bakalım !

Kıskanç erkekler sevgili olunmayacak ilk erkek modeli.
O kadar kıskanç olurlar ki zamanla, adeta nefes alamaz olursunuz. Kıskanç erkek, sizi sıkar, boğar, hatta kıskançlığın boyutu arttığında şiddete kadar varabilir.Sosyal hayattan uzakta, sık sık tartışmalarla dolu güvensiz bir hayat istiyorsanız, kıskanç erkekleri deneyebilirsiniz.

İşkolik, kendini çalışmaya ve para kazanmaya adamış bir erkek sizi pek de mutlu etmeyecektir.
Tabi ki parayı sevgiden ön planda tutmuyorsanız..Sık sık iş seyehatlerine gider. Toplantıları bitmez tükenmez.. Hep işi vardır. Hep çalışıyordur. Yalnız kalırsınız. İhmal edilirsiniz. İş ilk sırada sizse ikinci..

Bağlanmaktan korkan, özgür ruhlu, daldan dala konma eğilimli bir erkek sizi ilk zamanlar mutlu etse de zamanla anlayacaksınız onun doğru erkek olmadığını..Size sık sık, evlenmek istemiyorum, geleceği değil bu günü yaşayalım, evlilik değil amacım vss gibi sözler söyleyen bu erkek, uzak durulması gereken bir erkek modelidir..

Evlenmek istemeyen bir erkekle ne kadar devam edebilirsiniz ki..Kadınlar evlenmek ister. Erkeklerse evliliğe pek de sıcak bakmaz. Sevgiliniz daha ilk günden size evliliği düşünme sinyalleri veriyorsa, evliliği düşünmeyin ve ondan uzak durun !

Çapkın, yalancı, güvensiz, şiddete meyilli, aşırı asabi, küfürbaz, kaba bir erkek sizi sık sık üzer ve yorar..

Bilgeis..