Utangaç Erkekle Baş Etme Yolları

Uzun zamandır otobüste, markette ya da iş yerinde karşılaştığınız, göz göze geldiğiniz ve etkilendiğiniz bir erkek var. Fakat bu erkek utangaç Bakışmalarınız “Senin farkındayım” şeklinde zamanla daha da uzun sürmeye başladı ancak hala tık yok. Siz ondan bekliyorsunuz, o sizden. Bu utangaç erkek oldukça zor. Bu bakışmalar da böyle uzadıkça uzayacak gibi.

Çekingen, utangaç ya da henüz karar verememiş erkeğe nasıl yaklaşmalıyız?

Öncelikle şunu bilin; erkekler ilk adımı atmalı diye bir kural yok. Eğer ondan hoşlanıyorsanız ve adım atmasını bekliyorsanız süreyi çok uzatmayın. İlk adımı siz atın. Belki de onu yanlış anlıyorsunuz. Belki de bakışları ona göre normaldi. Belki de sizden hoşlanmıyor. Boşuna vakit kaybetmenin alemi yok değil mi?

Bekleme süreniz uzadıysa ilk adımı atmayı deneyebilirsiniz.

Bu erkek evli olabilir, sevgilisi olabilir, nişanlı ya da çapkın erkek de olabilir. Pek çok ihtimal var. Bu bakışmaların ardında çapkın ya da meraklı erkek de olabilir. Bütün bunları öğrenmek için bir an önce harekete geçmelisiniz.

Bu arada sık sık aynı ortamlarda aynı zamanlarda karşılaşan erkekler sırf bu nedenle öylesine bakıyor olabilir. Eğer bakışmalarınız aylarca sürdüyse ama o size yaklaşmıyorsa belki de onu yanlış anladınız.

Bilgeis.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir