Bosch Servis İstanbul

beyaz eşya servisiBosch Servis İstanbul – 444 14 94. Zaman zaman, ansızın arızalanır beyaz eşyalarımız. Bazen tam çamaşır yıkarken, bazen tv karşısında otururken..Bu ani arızalar fazlasıyla can sıkıcıdır. Çünkü en olmadık zamanda gelirler ve çoğu zaman arıza anında direkt nereye başvuracağımızı bilemez, bocalarız. İşte böyle durumlar için beyaz eşya servisleri her zaman aklınızda olmalı.

Beyaz eşya terimini duyunca size ne çağrıştırıyor ? Fırın, ütü, buzdolabı gibi emaye kaplanmış elektronik eşyalar değil mi?
Evinizde çok önemli yeri olan bu ürünlerin açıklaması bu kadar kısa olsa da hayatınızda oluşturdukları kolaylıklar ve arızalandıklarında karşılaştığınız tasalar bu kadar da basit değil.

Hayat devam ediyor ve tekenolojik ilerlemeler de aynı oranda durmaksızın ivme kazanarak ilerliyor. Buna bağlı olarak da bu ürünlere duyulan gereksinim fazlalaşıyor, onlarsız bir ev hayatı düşünülmüyor. Soğuk bir içecek içmek istediğinizde buzdolabınız bozulduğunda keyfiniz hemen kaçabiliyor.

Bir de arızanızın üstüne özel servisle boğuşmak hiç istemezsiniz. Özel Bosch Servisi olarak düzeninizin bozulmamasına ve problemlerinizin zamanında çözülmesine en az sizin kadar önem veriyoruz.

Bosch Servis

Bir çağrı servisi hayal edin, 7 gün 24 saat telefonun diğer ucunda. Bir teknik ekip düşünün işini severek yapıyor ve branşında en başarılı olmak amacıyla soluk almadan değişmeleri kovalayıp güncel kalıyor. Bu ikiliyi alın, yanlarına ekonomik ücret ve dakikliği koyun. Bu sentezi elde edebileceğiniz tek numara 444 1 494. Üstelik değiştirilen yedek parçalara ve işçiliğimize bir yıl garanti sunuyoruz.

Bosch Servis İstanbul

İçinde bulunduğu çağın bir adım ilerisinde teknik servis anlayışıyla karşılaşmak için henüz geç değil. Kendinize bir kıyak yapın ve dünya standartlarında hizmet alacak kitlenin içindeki yerinizi alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir