2011 Yılında Doğal Ama Çılgın Saçlar

saçHerkesin modası kendine ! Artık tamamen doğal ama aynı zamanda haraketli saçlar moda. Saç modeliniz ve renginiz ne olursa olsun muhakkak kakülünüz de bulunsun. 2011 de kakül de moda olacak. Saçlar doğal dalgalı, haraketli bukleli ve orta ya da uzun boy olmalı. Moda saç renkleri gene doğaldan yana. Kahve vetonları, kızıl ve tonları, bakır-karamel en moda saç renkleri. Makyajda da doğallık ve yumuşaklık oldukça dikkat çekici.

2011 Yılına özel en moda saç modelleri !

saç

2011’de kahkül modası tamemen değişti. Geçen yıllardaki gibi asimetrik, kısadan uzuna giden inceltilmiş kahküllerin yerini bu yıl tamamen kaşla aynı boyda olan, düz kahküller alıyor. Kısacası, 2011’de anlaşılabilir, geometrik kahküller moda. Siz de kahkül modasına uymak istemez misiniz?

saç

Renk, saçın güzelliğini vurgulayan en önemli etkendir. Tatlı bir saç rengine hangi kadın karşı koyabilir ki? Ayrıca saç rengi, cilt tonu ve yüz ifadesi açısından da belirleyicidir. Saç boyası üreticileri bu yüzden geniş bir yelpazede her cilt tonu ve kişisel tercihe uygun renkler geliştiriyorlar. Her yıl yeni saç trendleri moda olurken, 2011 yılı için saç renginin önemi her zamankinden daha çok vurgulanıyor.

2011 kışında trendi ve muhteşem görünmek istiyorsanız izlemeniz gereken yol doğallıktan geçiyor.

Sizin için mükemmel saç rengi, ten renginiz ve gözlerinizle uyumlu olandır. Elbette en güzelini bulmak kolay değil ama biraz çaba ile kendi mükemmelinizi bulabilirsiniz.

En iyi sonuç için, 2011 saç rengi trendlerine bakın. Doğallığınızla bütünleşen rengi pudra.com sayfalarında bulacağınıza eminiz!

Sarı tonları
Sarışınlık, 2011’in en popüler görünümlerinden biri. Bu sene çok çeşitli sarı tonları var ve hangisini seçerseniz seçin hepsi modaya uygun.

Platin, altın sarısı, vanilya, bal sarısı karamel sarısı, çilek sarısı…. Açık ve buğday tenli kadınlar için bu renkler mükemmel seçimler olur.

Özellikle sarı saçlarda saç uçları çok kolay incelip yıpranacağından saç renginize uygun renk koruyucu ürünlerden mutlaka kullanın. Saçlarınız sağlıklı olduğu zaman çok daha güzel görünecektir.

Saçlarınız sarı ise onlara çok iyi bakmalısınız!

Kahve tonları
Genellikle her ten rengine uyum sağladığı için kahverengi kadınlar arasında oldukça tercih edilen bir saç rengidir.

Koyu çikolatadan karamel kahvesine kadar çok geniş bir renk skalası var. Şeker kahvesi (Toffee) ve karamel kahvesi bu geniş yelpazede en beğenilen kahve tonları. Saçlarınız uzunsa, bu renklerden birini seçmenizi öneririz.

Eğer uzun saçlarınıza keyifle bakmak istiyorsanız, renk koruyucu şampuan ya da kahverengi saçlar için özel olarak tasarlanmış parlaklık veren ürünlerden kullanabilirsiniz.

Siyah
Moda söz konusu olduğunda ve bir de saç rengi söz konusu olduğunda siyah renk daima “zamansız” olmuştur.

2011 yılında özellikle soluk tenli kadınlar için siyah saç rengi gerçek bir aşk olacak. Özellikle açık bir cilt tonuna ve mavi gözlere sahip kadınlar için parlak siyah kesinlikle görüntülerinde mucizeler yaratabilir.

Saç ve cilt tonu arasındaki kontrast, gözleri ortaya çıkarır ve onları büyüleyici gösterir.

Kızıl tonları
Masum ve naif bir görüntü arıyorsanız kızıl tonları kesinlikle çok ideal bir seçim olur. Özellikle çilli kadınlar kızıl saçlar için yaratılmıştır bile diyebiliriz!

Eğer daha doğal veya dramatik bir görünüm istiyorsanız, güçlü bir kırmızı-turuncu saç rengi kullanmayı düşünebilirsiniz.

Kızıl tonları, sizi daha eğlenceli, özgür ruhlu ve neşeli gösterir. Mor, lavanta, pembe, yumuşak kırmızı ve lacivert gibi tonlarla çok ahenkli görünür. Saçlarınız kızılsa, bu renklerde kıyafetler giymeye özen göstermelisiniz.