BİOMİNERA THERMO YAĞ KOMPLEKSİNİN ETKİSİ

yağ kmpleksiBİOMİNERA THERMO YAĞ KOMPLEKSİNİN ETKİSİ’NİN ETKİLERİ VE FAYDALARI NELERDİR, Bu ürün hakikaten faydalı mıdır ve faydaları ne yönde olmaktadır ?Biominera Thermo yağ kompleksi ve ölü deniz tuzu kullananların yorumları, uygulandığı vücut sorunlarında nasıl bir etki gözlemlenir ? Biominera termo aktif özellikli yağ kompleksi hakkında ne bilmek istersiniz, ürün fiyatını mı yoksa nerde satıldığını mı ? İşte bütün sorularınızın cevabı :

NOTER TASTİKLİ ZAYIFLIK
Tuğba Özay – Hakan Aysev – Hilal Cebeci – Yeliz Yeşilmen Noter Huzurunda Zayıfladı.

Biominera Thermo yağ kompleksi ve ölü deniz tuzu uygulandığı bölgede deri altına ısı etkisi yaratarak birikmiş ve depolanmış yağları süratli bir şekilde parçalayarak eriterek incelme sağlayan ürünleri kullanan kişilerde 1 seansta 5 cm incelme görüldüğü Noter önünde de kanıtlandı.

Hilal CEBECİ

Hakan Aysev’in uygulamada 138 cm’lik göbeği 133 cm’e düştü. Yeliz Yeşilmen’in göbek çevresi 86 cm’den 83 cm’e, bel çevresi 75 cm’den 72 cm’ye, basen çevresi 104 cm’den 102 cm’ye düştü. Tuğba Özay’ın ise, göbeği 94 cm’den 88 cm’e, kalçası 98 cm’den 94 cm’e düştü. Hilal Cebeci’nin beli 73 cm’den 72 cm’ye, göbeği 94 cm’den 91 cm’ye, kalçası da 102 cm’den 101 cm’e düştü.

Hakan Aysev;

‘Hayatımda hiç bu kadar kilolu olmamıştım. 20-25 kilo fazlam var. Şu an zaten 7 kilo vermiş durumdayım. 140 kg.’dan 133 kg’ye düştüm’ dedi. Hayatında da bir aşk olduğunu ekleyerek aşkı hakkında bilgi vermemeyi tercih ettiğini belirtti.

Yeliz Yeşilmen;
Balıketliyim ama bir şey yapamıyorum. Türkiye’nin balıketi temsilcisi benim. Benim göbeğim bir Nesrin Topkapı’da var bir de bende. Gurur duyuyorum kendimle.

Tuğba Özay;

‘Gerçekten bu ürünün büyük faydası var. Ben de albüm öncesi 1 ya da 2 santim incelmek istiyorum. Yaza girmeden bütün kadınlar incelmeli. Erkeklerden Hakan Aysev ve Kadir Çöpdemir’in çok ihtiyacı var. Tarkan en iyisini yapmış. Aşk acısı çekip kilo vermiş’ diye konuştu.

Biominera Thermo Aktif Yağ Kompleksi Vücut Üzerinde Nasıl Etki Gösterir?

Biominera thermo aktif yağ kompleksi içerisindeBiominera Thermo yağ kompleksi bulunan çok değerli bitki özleri ve özel thermo yağ kompleksi uygulandığı bölgede deri altında ısı etkisi yaratarak birikmiş ve depolanmış yağları süratli bir şekilde parçalayarak eritir. Aynı zamanda bir yağ hücresi olduğu için selülitlerde de gözle görülür bir düzelme sağlar. Özellikler karın, kalça ve bel bölgesindeki depolanmış olan yağ ve selülit hücrelerinin boşaltılmasını sağlar. Biominera termo aktif yağ kompleksi kuru ve temiz cilde uygulanır.

Korse Şeklindeki Kıyafetlerin Yağ Üzerindeki Etkisi Nedir?

Biominera thermo aktif yağın etkisini kat kat arttırmak için özel thermo aktif giysilerilerimiz bulunuyor. Bu giysiler vücut ısısını yükselterek kapladığı bölgede yüksek kan dolaşımını sağlıyor ve böylelikle de yağların parçalanması destekleniyor.

Kişi Bu Kıyafeti Ne Kadar Süre Üzerinde Taşımalı?

Biominera termo aktif ürünler tedavi süresince, günde 3-6 saat arası kişinin üzerinde taşınır. Hepsi bu kadar kolay ve pratiktir. Bu şekilde uygulandığında zayıflama garantisi % 100′dür.

Ne Kadar Sürede Kaç cm İncelme Gerçekleşiyor?

Biominera thermo aktif yağ kompleksi her hafta ortalama bir beden incelterek zayıflatır. Bu da 5 ila 10 cm. arasında değişen bir incelmedir.

İstanbul Korse Merkezi