EVDE YAPTIĞIMIZ DOĞAL BAKIM

Biz kadınlar yuvayı dişi kuş yapar sözüne destek olurcasına ailemiz için çırpınıp duruyoruz.Kadın olmanın verdiği o ağır sorumluluk altında ezilirken çoğu zaman kendimize bakmayı düşünemiyoruz bile.Sonra da bize bakımsız ev kadını diyorlar.Oysa kadın olmak ne kadar zor.Ev kadını olmayanlar bizim çektiğimiz zorlukları bilemiyolar.Hem hayatın yükü hem de ekonomik zorluklar kendimize bakmamamıza izin vermiyor.İşte burda devreye doğal cilt bakımı geliyor.Evde bulduğumuz doğal ürünlerle kendimize bakabiliyoruz.

İşte doğal bakıma birkaç örnek :

Saf zeytin yağı ; saçları besler uzatır canlandırı ve kirpik ve kaşlara çok iyi geliyor.

Soda; yüzünüzü sodayla yıkadığınızda gerilir ve parlar bacaklardaki selülitler içinde birebirdir kaya tuzuyla birlikte kullanıldığında ciddi azala gösterir.

Ayak terlemesi için işe yarayan bi formül;

1= 1 yk pudra ya 7 damla kekik yağı damlatıyosun karıştırıp ayağınıza sürün 2-3 saat beklettikten sonra yıkayın. bütün gece ayakları yanıyo ama deyiyo.bir defa kullanmak yeterliymiş.
2=kursept bunuda ben kullandım
iş yarıyor.eczanelerde var ve fiatı 3.5 ytl.

Ayakta çatlak ve nasır için :Her gece yatarken ayaklarınız vazelinle bolca masaj yapın ve bir poset gecirip hava girmeyecek şekilde bağlayın ,catlakların ve nasırların gectigini göreceksiniz.