Gelinler İçin Cilt Bakımı

Gelin olacak adaylar için, en az 1 hafta önceden başlamalıdır cilt bakımı. Doğru cilt bakımı gelin makyajınızın çok daha kalıcı ve güzel olmasını sağlar. Gelin makyajı her zaman sağlıklı, bakımlı ve tertemiz bir yüze yapılmalıdır. Bunun için mutlaka doğru cilt bakımını yaptırmış olmanız gerekir. Evde de kendinize uygun yüz maskeleriyle bakım uygulayabilirsiniz. Böylece makyaja çok daha hazır olursunuz.

Zerdeçal Yüz Maskesi

bir fincan besan yarım fincan (gram un), zerdeçal tozu 2 çay kaşığı, sandal ağacı tozu 2 tatlı kaşığı, Take 2 Ghee veya badem yağı kaşığı, bir hamur yapmak için biraz su ekleyin. Yüz ve tüm vücut için Uygula’yı ve 5-10 dakika bekletin. Tüm hamur kaldırmak için avuç içi ve parmaklar hem basınç ile ovulur.
Bal Yüz Maskesi

gözenekleri açmak için ılık suyla yüzünüzü durulayın. Bal sürün ve yarım saat bekletin. Ilık suyla durulayın, daha sonra gözenekleri kapatmak için soğuk su kullanın. Ilık suyla durulayın, daha sonra gözenekleri kapatmak için soğuk su kullanın
.
Yağlı Cilt Maskesi

1 tatlı kaşığı karıştırın. ince bir karışım yapmak için sade yoğurt ile bira mayası. Tüm yağlı bölgelere iyice sürün ve 15 bırakın – 20 dakika. Ilık suyla durulayın, daha sonra gözenekleri kapatmak için soğuk su kullanın.

Kuru Cilt Maskesi

1 tatlı kaşığı karıştırın. su 1 tatlı kaşığı tereyağı. Tüm kuru bölgelere iyice sürün ve 15 bırakın – 20 dakika. , Soğuk su ile durulayın
Kırışıklıklar için Muz Maskesi

Mash 1/4 muz çok krem ve yüzünüze uygulayın ve 15-20 dakika bekletin kadar. Ilık suyla durulayın, daha sonra gözenekleri kapatmak için soğuk su kullanın.
Avokado Yüz Maskesi

Mash kremsi dokusu içine avokadonun etli. Yüzüne iyice uygulayın ve 15 bırakın – 20 dakika. Ilık suyla durulayın, daha sonra gözenekleri kapatmak için soğuk su kullanın.

Yulaf Yüz Maskesi

2 çay kaşığı yulaf ezmesi ve 1 çay kaşığı kabartma tozu alıp yapıştırmak için su ekleyin. Cilt üzerinde yüz ve tüm uygulayın ve nazikçe ovun.

Yüz Maskesi

Yarım limon sıkın ve bir dayak yumurta akı ile suyu karıştırın. Yüzünüze sürün ve gece boyunca bekletin. Ilık su ile yüzünüzü yıkayın.

Kil Yüz

cilt tipi için doğru kil seçin. Sade su veya çiçek suları ekleyin veya meyve püreler gibi ıslatıcı deneyin. Kil kalın bir hamur yapın. Cildinize maske uygulayın ve 20 dakika kurumaya bırakın. Ilık su ve pat kuru ile iyice durulayınız. Haftalık tekrarlayın.

Multani (Alçı) Mitti Vücut Maskesi

Multani mitti mitti tozu su ekleyerek bir hamur yapın. Tüm vücut ve saç uygulayın. Yarım saat sonra banyo yapın.

Üzüm Temizleyici

2-3 üzüm Split ve yüz ve boyun eti ovalayın. Soğuk su ile durulayın.
Kuru Ciltler için Muz Yüz Paketi
doğal yoğurt, bal 1 çorba kaşığı ve 1/4 olgun muz püre yarım fincan. Yüz ve boyun bu paketi uygulayın ve durulayın sonra 10 dakika bekletin ve.

Salatalık Yüz Paketi Pürüzsüz Cilt almak

Mash bütün 1 salatalık, gerginlik su, şeker 1 çorba kaşığı ekleyin ve iyice karıştırın. Bir kap koyun, l buzdolabında saklayınız ve bunu kullanmak istediğinizde çıkar. Sonra soğuk su ile yıkayın ve cildinizin pürüzsüzlüğü yakalayın., Yüzünüze uygulayın ve 10 dakika bekletin
Siz canttry üzerinde bir fırçalama olarak vücudun diğer kısımlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir