Her türlü saç sorununa !

saç dökülmesiSaçlarınız dökülüyor,cansız,kepekli,mat ve saç deriniz de kaşınıyor mu ? Saçlarınız için hayat iksiri niteliğinde bir bitki olduğunu biliyor musunuz ?

Bildiğiniz üzere ünlü bitkimiz ısırgan otunun yararları saymakla bitmiyor.iç hastalıklardan dış hastalıklara kadar her türlü sorunumuza çare olan ısırgan güzelliğimiz için de olmazsa olmaz.

Özellikle saçlara canlılık ve parlaklık vermek ve kepeği önlemek için ısırgan otundan yararlanmamız gerekiyor.bu konuda Prof.Dr. İbrahim A. Saraçoğlu da bizimle aynı görüşte ki bizlere saçlarımız için ısırganotu kürünü tavsiye ediyor.

Cansız,mat,sağlıksız,kuru ve kepekli saç sorunu olanlar için birebir olan ısırgan kuru veya taze olarak kullanabiliniyor.ısırganotu kürü hazırlanışı ise ;

Bir tutam ısırgan otunu (yaklaşık 4-5 gram) 750 ml kaynamakta olan suda dört dakika hafif ateşte haşlayınız. Soğuduktan sonra süzünüz. Eğer saçlarınız temiz ise ısırgan otu suyu ile yıkayınız. Yarım saat etki ettiriniz. Daha sonra sadece su ile yıkayıp kurulayınız. Eğer saçınız kirli ise önce şampuan veya sabunla yıkayınız. Daha sonra hazırladığınız ısırgan otu suyunu saçlarınıza yarım saat etki ettiriniz ve sadece suyla yıkayıp kurulayınız.
uygulama sonrası saçlarınız gayet canlı,sağlığına kavuşmuş,parlak ve kepeksiz oluyor.