Karınca yumurtası yağı nedir ve faydası var mıdır ?

Karınca yumurtası yağı.aslında ilk duyduğumuzda iğrenç bile gelebilen bu tabir şu sıralar internette sıkça gözümüze çarpıyor.. özellikle de istenmeyen tüylerden şikayetçi olan hanımlar bunu ilgi ile okuyorlar.gerçekten karınca yumurtası yağı faydalı mı değil mi ? bu konuyu sizleri aydınlatmak için araştırdık ve işte çıkardığımız sonuç:

Hiç kuşkusuz biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüylerimiz.Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmak deyince orada hazır bulunuyoruz. Karınca çok küçük bir canlı olduğu ve yumurtası, hatta yumurtanın yağından elde edilen bir ürünün olması ilk bakışta oldukça farklı gelebiliyor. Karınca yumrutası yağıyla tüylere kesim çözüm öneren mailde, 4 – 5 seansta tüylerden kesin olarak kurtulma vaad ediliyor. Mailde ürünün İran’dan ithal edildiği ve burada kullanıldığı belirtilirken, kullananların olumlu yorumları ve önerileri de yer alıyor.

Yarardan çok zarar getirebilir dikkatli olmak lazım

birkaç dermatoloji ve güzellik uzmanının görüşlerine başvurduk. Bu tür bir ürünü ilk defa duyduklarını vurgulayan uzmanlar, bu tür ürünleri kullanırken çok dikkatli olunması gerektiğini belirtti. Kadınların her zaman tüylerden kesin olarak kurtulmak gibi bir arayışları olduğunu ifade eden uzmanlar, bu tür ürünleri kullanmadan önce bilim dünyasında kabul görüp görmediği ve yan etkileri hakkında bilgi sahibi olunması gerektiğini kaydetti. Uzmanlar ayrıca, birkaç kişide olumlu sonuç verebilen ürünlerin herkeste aynı etkiyi yaratmayacağını ve geri dönülmez zararlara da neden olabileceğini vurguladı.mynet