Kirpiklerim uzun değil !

uzun kirpikli olmakBakışlarınız keskin değilse güzelliğiniz sönük kalır.etkileyici bir bakış ve büyüleyici güzellik için göz makyajınıza özen göstermelisiniz.

uzun ve kabarık hatta ok gibi denebilcek kirpikler için dikat etmeniz gereken bazı noktalar var.bu noktalara dikkat ederek sizler de bakışlarınıza cazibe kazandırabilirsiniz.harika kirpiklere kavuşmak için tonlarca para harcamanıza gerek yok, makyajınıza dikkat ederek de bunu sağlayabilirsiniz.

makyaj yaparken bu noktalara dikkat edin sizin de kirpikleriniz ok gibi bakanları vursun !

* Kirpikleriniz düzse rimel kullanmadan önce kirpik kıvırma makinesiyle kipriklerinizi kıvırın. Tüm kirpiklerin kıvırma makinesine girmesine özen gösterin.

* Siyah rimel kullanarak, en dipten kirpik uçlarına kadar kirpiklerinizi rimelleyin.

* Rimeli ayrıca, dıştan da uygulayabilirsiniz. Gözlerinizi kapatın, uçlara kadar uygulayın. Kaş fırçasının tarak kısmıyla kirpikleri ayırmak için tarayın. Kirpikleri, kurumadan önce ayırmak daha kolaydır.

* Fırçayı burna paralel olarak tutun, alt kirpikleri rimel fırçasının ucuyla rimelleyin.

* Alt kirpikleri de kaş tarağı/fırçasıyla tarayın.

* Üst kirpikleri daha fazla uzatmak için, kirpikler kuruduktan sonra, kirpik uçlarını siyah rimelle iki üç kez rimelleyin.

* Daha uzun kirpikler için, kirpikleri üstten yana doğru rimelleyin veya kirpik dibini boyamak üzerinde yoğunlaşıp, kirpiklerin en ucunu boyamadan bırakın.takvim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir