Koton İlkbahar Yaz 2012 Koleksiyonu

kotonKoton İlkbahar Yaz 2012 Koleksiyonu, baharın ılık günlerine, taze ve tatlı dondurma renkleri ile giriyor.Grafik Tropik, Koton Kadını’nın en unutulmaz yaz gardırobu olmaya aday. Koton İlkbahar – Yaz 2012 Koleksiyonu, yazın ilk sıcak günleri için krema, beyaz, pudra, taze nane ve akuamarin tonlarında, ‘modern zamanın couture’u sayılabilecek bir gardrop hazırladı.
Dondurma
1950’li yılların şekerimsi renk paletinde kayısı, tozpembe, limon sarı, çilek, lila, mint ve bebek mavisi var.
koton
İştah açıcı bu tonlar, 50’li yıllardaki Hollywood yıldızlarının ‘hanımefendi’ siluetleriyle kombinleniyor. Kalem eteklerle bomber montlar, bele oturmalı uçuşan elbiseler ile ufak hırkalar, bilek üzerinde biten cigarette pantolonlar ile minik gömlekler takımlanıyor.

Uçuşan piliseler, ipekliler, koton ve güpürler, abartılı çiçek desenleri, tekrarlayan meyve motifleri ve simetrik baskılar, baharın en ‘tatlı’ gardırobunu oluşturacak.
koton
Modern-Couture

Koton İlkbahar – Yaz 2012 Koleksiyonu, yazın ilk sıcak günleri için krema, beyaz, pudra, taze nane ve akuamarin tonlarında, ‘modern zamanın couture’u sayılabilecek bir gardrop hazırladı.

1960’li yılların zarif ve yalın, bir o kadar da modern silueti, kolayca giyilebilecek kuplarla yorumlanıyor.
koton
Grafik Tropik

Koton İlkbahar – Yaz 2012 Koleksiyonu, sıcak yaz günleri için portakal rengi, barbie-pembe, mimoza sarı, elektrik mavi, nar çiçeği ve koyu çimen yeşili tonlarında çılgın bir renk paleti kullandı.

Manzara, kuş, palmiye ve çiçek desenleri, renk blokları ve soyut baskılar; ipekli bluzlar, şortlar, akışkan pantolonlar ve uçuşan elbiselere uygulanıyor.

Grafik Tropik, Koton Kadını’nın en unutulmaz yaz gardırobu olmaya aday.

www.koton.com.tr

www.facebook.com/Koton

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir