Suna Dumankaya doğal dudak dolgunlaştırıcı tarifi

doğal dudak balsamıİnce dudakları, daha dolgun, parlak, yumuşak ve nemli yaprak için doğal bir dudak bakım kürü tarifimiz var. Doğal dudak dolgunlaştırıcı, Suna Dumankaya tarafından hazırlanmıştır. Kalın ve çekici dudaklara sahip olmak istiyorsanız bu dudak dolgunlaştırıcı kürü haftada 2 kere tekrarlayın.

Bal, dudakları nemlendiriyor. Doğal dudak nemlendiricisi olarak oldukça etkili olan çiçek balını sık sık dudaklarınıza sürerek bekletebilirsiniz. Kış aylarında, çatlayan, kuruyan ve rengi solan dudaklarınızı bal yardımı ile canlı ve parlak yapabilirsiniz.

Doğal dudak dolgunlaştırıc, kalınlaştırıcı tarifler

-Doğal zeytinyağ ve bal karıştırılır. Her gün aynı şekilde dudaklara sürülür ve en az 5 dk bekletilir.

-1 adet E vitamini ampulünü kırıp 1 çay kaşığı bal ve 3 damla limon suyuyla karıştırın. Bu karışımı her gün krem gibi dudaklarınıza sürün. Çok yararını göreceksiniz.

-2 yemek kaşığı vazelin, 3 damla Nane yağı, bi tutam tarçın, bi tutam acı kırmızı biberi karıştırıp küçük bir Krem kabının içine koyun. Bu karışımı dudaklarınıza sürdüğünüzde yanma hissi olacak. Ancak dudaklarınız daha kırmızı ve dolgun görünecek.

-6 damla Tarçın yağı yaprağı, 5 yemek kaşığı zeytin yağı, 1 adet E vitamini kapsülünü karıştırdıktan sonra dudaklarınıza sürebilirsiniz. Bu doğal krem de dudaklarını dolgunlaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir