Trendler ve Son Moda Sıradışılık

son trendler bilgeiste
Son trendler,en son moda haberleri ve moda hakkında bilmeniz gerekenler !

Sıradışı terndler diye de adlandırabiliriz Bu Haberi !

Uzun soluklu olacağı tahmin edilmeyen günümüze yaraşır son trendler içinde, topuklu bebek ayakkabısı, yağmurluk çanta, DNA parfüm ve günümüz dertlerine deva olan bir Hollywood içeceği var.

Topuklu bebekler: Onun ilk sözü, ilk adımı izlenedursun, ilk topuklu ayakkabısına daha seneler varken, işgüzar girişimciler 0-6 aylık bebekler için yumuşak topuklu ayakkabılar ürettiler. Her yerde çok konuşuluyor. Hızının giderek azalacağı ve gelecek senelerde anılmayacağı görüşündeyim. ($35, heelarious.com)

DNA parfümü: Herkesin iyi kötü bir öz kokusu var. Yani ten kokusuyla karışık vücut kokusu. İşte bir firma DNA’dan parfüm edinmeyi sağlıyor. Sitelerinde DNA kodlarını biriktirmediklerini, klonlama mevzularına takmış insanlar için açıklamışlar. DNA’dan kişiye özel parfüm, her DNA’nın açılımına özel, şifreleme yöntemiyle işin içine matematik katılarak oluşturuluyormuş. İlginç bir hediye olabilir. Ayrıca genetik konuları önümüzdeki yıllar hakkında en çok farklı fikir çıkacak hadiselerin başında geliyor.($120-$135, MyDNAFragrance.com)

Çanta yağmurluğu: Lüks bir çantanın dış görünüşte en önemli kalemi tuttuğu düşünülürse, o yangında ilk kurtarılacak olmalıdır. Girişimciler de öyle düşünmüş olmalı ki, sudan kurtarmaya çalışmışlar bu sefer çantaları. Ünlülerin ürünlere rağbet ettiğini söyleyen firmanın bu işi uzun soluklu yapmayacağı kanısındayım. Kafayı koruyan şemsiye biraz büyük boyla çantayı da korur. ($55-$85, ShopRainCouture.com)

Günümüz dertlerine deva iksir: Kombucha adı verilen çay, sindirime yardımcı, kilo vermeyi kolaylaştırıcı ve yaşlanmayı geciktirici etkilere sahipmiş. Lindsay Lohan’ın elinde ve Grey’s Anatomy dizisindeki oyuncuların elinde bolca görüldüğü için daha da meşhur olmuş. İçine farklı bileşimler katılan sular ve bu tarz içecekler yakın gelecekte artmaya devam edecek. Kaynak : (gtskombucha.com)Bilgeis Kadınca Modadan