ÜNLÜLER NASIL GÜZELLEŞMİŞ

güzellikKendimize bakıyor muyuz yeteri kadar.Bunu sorguladım ve biz Türk kadınlarının pek de bakımlı olmadıklarına karar verdim.Evet sosyo ekonomik koşullar bizleri fazlası ile yoruyor ve kendimizi unutuyoruz adeta.Yaşımız 30 oldu mu salarız hayata kendimizi,saçlar darmadağınık ve bakımsız bir surat.Sizce de abartamadık mı ?

Bakın ünlüler nasıl her yaşta bakımlı ve güüzel olmayı başarıyor :

Jane Fonda

Sevilen oyuncu Jane Fonda sırrını şöyle anlatıyor; “Neredeyse 70 yaşımdayım. L’Oreal ürünleri kullanıyor ve temsil ediyorum. Çok iyiyim ve gençliğimi özlemiyorum. Açıkçası hayat 60’ından sonra başladı diyebilirim”

Aishwarya Rai

Mutlu bir evliliği olan Aishwarya Rai güzellik sırrını anlattı; “L’Oreal Paris’in True Match Minerals Pudra’sı en son favorim. Güzellikte en önemlisi kendine inanmak, farkında olmak ve kendile barışık olmak. Kendinizi dostu olursanız herkese açık olursunuz.”

Kozmetiğin her bayanın ihtiyacı olduğunu belirten Doutzen Kroes’in güzellik sırrı; “Cildine özen göstermek çok önemli. Dış görünümünüzün en az yarısı buna bağlı. Kendime özen gösteriyorum, organik sebze ve meyve yiyorum. Ve L’Oreal ürünlerini kullanıyorum.

Claudia Schiffer

Her zaman güzel olan Claudia Schiffer sırrını şöyle anlatıyor; “Cildime çok faydalı olduğu için bol su içmeye çalışıyorum. Sigara içmiyorum, çok fazla alkol almıyorum. Kızarmış yiyeceklerden ve çikolatadan uzak duruyorum. Sırrım hepsinin bileşimi..”

Andie Macdowell

49 yaşındaki Andie Macdowell, her zaman güzel ve güçlü görünmesini şöyle açıklıyor; “Cildin canlılığının sırrını, nemlendirici kremlerin tuttuğunu düşünüyorum. Su içmek kesinlikle fark yaratıyor. Kendinizi nemlendirirseniz kuruluk kaybolur.

İvillage Mynet