Zayıf Gösteren Kıyafetler

Kilolu bayanlar ya da bölgesel fazlalılığı olan kadınlar, özellikle de elma tipi vücut dediğimiz vücut hatlarına sahip olan göbekli ama kolları ve bacakları zayıf olan kadınlar için zayıf ve zarif gösteren kıyafet modelleri. Elma tipi kadınlar nasıl giyinirse zayıf görünür?

Elma tipi vücut ülkemizde çok yaygındır. Bu beden tipinde kadınlar göbekli ve kalın belli olur. Kollar ve bacaklar biçimli ve zayıftır. İşte bu vücut formuna yönelik birkaç giyim önerisi vermek istedik.

Bu elbise modeli gördüğünüz gibi vücudunuzun güzel yanlarını ortaya çıkarıyor ve göbek bölgesi ile bel bölgesini daha zayıf gösteriyor. Beli kalın olan kadınlara tavsiyemiz belden kırmalı, bele oturan kıyafetler tercih etmeleridir.

Tek renk zayıf gösterir. Bunun yanında eğer tek renk elbise giymek istiyorsanız illa ki siyah olsun,siyah zayıf gösterir diye bir yaklaşımda bulunmayın. Hayatın diğer güzel ve canlı renklerinden kendinizi mahrum etmeyin. Bakın bu fotoğrafta model harika bir renk kullanmış ve çok da yakışmış.

İlla elbise giymek zorunda da değilsiniz. Bu tip canlı kombinler de kullanabilirsiniz. Eğer kilolu bir bayansanız tavsiyem mutlaka kendinize yakışan renkleri tercih edin. Saç ve makyajınızı da ihmal etmemenizi tavsiye ederim. Her şey insanın kendini sevmesi ve kendine bakması ile başlar..

Bilgeis.com Bilge

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir