DÖVME YAPTIRMAK İSTER MİSİNİZ ?

dövmeeTeknoloji ve yeni çağa yakınken dış görünüşün çok önemli olduğu bir dönemede giriyoruz aynı zamanda. Bulunduğumum yüzyıl içinde bile çok önemli durumda dış görünüş. Bu durum’u esnetik ameliyatların artması ile açıklayabiliriz. Firmaların ve doktoların vermiş oldukları krediler ile esnetik yaptıran kadın sayısı oldukça fazla durum da. İstatistiklere baktığımız zaman kadınların estetik konusunda çok önde olduğunu görmek çok da zor değil.

Sadece esnetik ameliyatlar ile sınırlı kalmıyor dış görünüşün değişmesi.

Bir dizi ameliyatlar yanında derilerin üstüne işlenen dövmelerde var. Dövme konusunda erkekler yine kadınlardan geri de kalıyor. Kadınlar dövmeleri genelde göğüs üstü sol kürek kemiği üstü bölgelerde çok daha yoğun olduğu görülmekte.

Genel de tatil bölgelerinde Kadınlar üzerinde yoğunlaşan dövme sektörü, yerli yabancı bayan turistlerin gözdesi halinde. Gecici ve kalıcı dövmeler üstünde çalışan tasarımcılar kadınların hoşuna gidebilicek tasarımların ortaya çıkmasında gayet başarılı bir yol haritasi izliyor.

kadınlarin vucutlarina yaptırdığı dövmelerden bazılarini görmek icin www.dovmeciniz.com adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz.