Makyaj Çantası Nasıl Yapılır ?

Makyaaaaaajjjjjjj !!!!

Ben makyaj yapmayı çok sevenlerdenim hanımlar. Böyle tatlı tatlı yavaş yavaş inceleyerek zamanım da bol olacak bayılıyorum yahu : ) Belki benim gibi düşünenlerde vardır aranızda şimdi kimilerinizde ah benim hiç öyle makyaj yapmaya zamanım olmadı da diyebilirsiniz hep çalışıyor ve yoğun durumda olan hanımları da anlayabilirim zaten bende bu duruma yeni yeni kavuşanlardanım. Eskiden hem çalışıyor hem kursa gidiyor hem de okuyordum. Şimdi hayatımda sadece okul var. Dualarınıza siz de ekleyin beni öğretmen çıkacağım inş. :)

Çantama elimi attığımda ben gün içersinde tazeleyici şeyler olsun isterim. Olmazsa olmazlarım rujumdur, allığımdır ve mutlaka bir maskara. Bir yemekteydiniz öğlende ve aniden bir plan çıktı akşam bir başka partiye gideceksiniz. Makyajınız biraz biraz sönmüş ve sanırım parlamaya canlanmaya ihtiyacı var.

Çantanızda bir çanta daha olmalı ! Acil makyaj çantası. Ben zaten öyle çantada tüm makyaj malzemelerini taşıyın demem size mantık işi değil bana göre. Siz zaten evden çıkarken güzelce özene bözene makyajınızı yapmışsınızdır ola ki kazalar ola ki planlara karşıda aksiyon almış olmak için ufak bir makyaj çantanızı oluşturmak gerek.

Ben sadece ruj dedim ama kimi hanımlar da rujdan sonra parlatıcı da sürüyor evet o da farklı bir zevk bir beğeni olduğundan sizin gönlünüze zevkinize bırakıyorum. Ama dudak yanak ve kirpik önemli demeden de geçmeyelim.

Bakışların özel olması gerek her anlamda ve kirpikler bunu tamamlayan çok önemli bölgelerimizdendir onların güzelliğini sağlamamız gerek. Alımlı olmak için dikkatli ve çekici bakışlar için onların dikliği ve diriliği çok önemli.

Yanaklar da aynı şekilde. Bir gülücükte ne kadar da çok şeyi fark ettirebilir ya da yok edebilir bir potansiyelde. Elmacık kemiklerinin üzerine doğru sürülmüş bir allık gülüşlerinizi daha farklı bir güzelliğe bürümekle beraber daha fark edilir olmanızı sağlayacaktır.

Dudak !!! Onların en büyük asalet. Onların rengi endamı ve hareketleri içinde olmuş olduğunuz ortamın ne kadar çok ağır ve canlı bir bakıma olduğunu fark ettirmenizi sağlar. Konuşmalarınız adeta daha da ve daha da anlamlı hale gelir. Siz hiç fark etmiş miydiniz?

Sitenin Meleği sizlere güzellikler diler : )