5 Dakikada Güzelleşin!

güzellikAcil durumlar olur bazen evden hemen çıkmamız gerekir ama güzelde olmalıyızdır. Bu acillikte makyaj nasıl yapılmalı peki? Nemlendiriciyi hemencecik sürmeli. Ardından fondoten ve allık hemencecik farlar ve göz kalemi ve maskara. Ve anında bir parlatıcı. Dışarda ark.larınızla bir buluşma ise bu buluşma için yeterli bir makyaj.

Ama bir iş görüşmesi ise yine aynı şekilde bir uygulama ve bunun üzerine kapatıcılar göz altı kremleri
iyi bir renk seçimi ile ruj sizi tamamlayacaktır. Sevgilinizle buluışucaksanız da güzelce nemlendirici allığınız rujunuz ve maskara ile kaleminiz yeterlidir. Kırmızı bir ruj artı olarak sürülmeli :) Çok hoş durucaktır :)

Hayatta herşeyle karşılaşabiliriz. Ölümler, ayrılıklar, işsizlikler, yalnızlıklar, en doruklarda mutluluk, evlilik,flört dönemleri… vs vs çoğaltmak mümkün.

Herşey yaşanır ama yaşadıklarınızla siz başbaşa kalırsınız. Hayat her zaman güzel seçenekler sunmayabilir ama siz kendi içinizde seçenekler oluşturmalısınız. Pozitif bir düşünce yapısını hayatınıza oturtmalısınız.
Olumlu yaklaşımla önce beden ve ruh sağlığınızı sonra da güzelliğinizi kazanırsınız.

Pozitif düşünen bir beyin hücrelere pozitif değerleri taşır ve bu pozitifliği her hücrenizde hissetmeye başlarsınız. Güzelliğiniz için pozitif değerlerle yola çıkmalısınız.

Ağlamak, üzülmek her zaman cildinizi negatif yönde etkiler. Kırışıklıklara lekelere neden olur.
Üzülen cilt kurur ve stres yapar. Gözenek tıkanıklığına sebep olur. Tıkanan gözeneklerde dışardan bakıldığında siyah noktalar ve sivilceler olarak size geri döner. Olumsuz etkilenen cilt kendini zor toparlar.

Bu yüzden hücrelerinize her zaman pozitif değerler yollamalı ve olumlu düşünce yapısını bir yasaşm biçimi gibiyaşamalısınız.

Güzelliğinizi pozitiflikten alın !!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir