Bacaklar Nasıl İnceltilir

basen yağları nasıl ertilirKalça,bacak ve basenlerinizden şikayet ediyorsanız işiniz zor.Çünkü diyetler bu bölgelere tek başına fayda etmiyor ve bacakları inceltmek için spor yapmak şart.Basenlerinizde biriken fazlalıklardan kurtulmak için de yine spor yapmanız gerekiyor.Spor, yürüme, aerobik, yokuş çıkma ve benzer yorucu ve bu bölgeleri çalıştırmaya yönelik haraketler ancak işe yarıyor.Bacaklarınızın incelmesi için başka neler yapmanız gerekiyor ?

Bölgesel fazlalıklar tüm vücuda göre biraz daha zor aslında.

Basen, bacaklar ve kalça sorununuz mu var ? bacak, baldır ve basenlerinizin yağlarından mı şikayet ediyorsunuz ? kalçalarınızı nasıl eriteceğinizi mi düşünüyorsunuz ?

basenlerinizden ve kalçalarınızdan kurtulmanın ilk yolu onları çalıştırmaktır.pasif zayıflama ürünleri bu bölgelerinizdeki yağlardan kurtulmanızı vaad etseler de inanmayın derim.çünkü o bölgelerinizi çalıştırmadan bu yağlardan kurtulmanız mümkün değil.

pasif zayıflama aletlerini ya da ürünlerini kullansanız bile haraket etmek durumundasınız.o aletler sadece bu eritme sürecini hızlandırır o kadar.kısaca haraket şart.kaslarınızı çalıştırmadan fazlalıklarınızdan kurtulmayı hayal etmeyin !

bacak ve basen bölgelerinizi çalıştırmanın en güzel yolu yokuş tırmanmak ve merdiven çıkmaktır.sadece yürümek ile bunlardan kurtulamazsınız.yürüyerek en fazla kalçalarınızın üst bölgesindeki fazlalıkları eritebilirsiniz.ama yine de önerim hergün mutlaka en az 60 dakika yürüyün.30 sabah 30 akşam olarak hiç sektirmeden yürürseniz çok değil 1 ay içerisinde farkı göreceksiniz.