Evli Erkek Neden Eve Gelmez?

Kocam eve bağlı değil. Kocamı eve bağlamak istiyorum ama yapamıyorum. Eşim iş çıkışı eve gelmiyor, arkadaşlarıyla daha çok vakit geçiriyor ve bu beni üzüyor, diyenlerden misiniz? Koca eve neden gelmez?

Biz kadınlar duygusal varlıklarız. İstiyoruz ki erkeklerimiz bize 7/25 aşk sözleri söylesin, bizsiz olamayacaklarını belli etsin, hep ihtiyacımız olduğunda bizi öpsün, nazlasın..

Çünkü onları hayatımızın merkezine elektrik direği gibi dikip, onların ışığı ile aydınlanıyoruz. Onlar olmadığında da sönüyoruz işte, Yüzümüzdeki ışık sönüyor.

Bu onların mı hatası bizim mi hatamız?

Bence bizim hataamız. Elimizde değil. Biz sevgi arsızıyız. Onları pohpohlayıp ha bire pışpışlıyoruz. Belki sıkılıyorlar, belki bunalıyorlar.Erkeklerin çoğu sosyal varlıklar. Arkadaşları, grupları, oyunları, maçları var. Dizimizin dibinde oturmalarını ve sürekli her istediğimizde gözümüzn içine bakmalarını beklemek ancak bizi üzüyor işte.

Bizim gibi detaylı ve duygusal düşünemiyorlar. Net ve düzler mesela. O evlendi seni eve attı sen eşisin. Onun için sorun yok. Senin evde ne hayallerle onu beklediğini aklının ucuna bile getirmez mesela.

Ama seni seviyor. Seviyor işte. Sen de aşırı tepki verince anlam veremiyor adam. Noluyo yaa, seviyoruz evlendik işte, daha ne istiyorsun be kadın!

İşte durum budur…

Eşiniz sizi seviyor. Bundan şüpheniz olmasın..

Siz de kendinize özel bir hayat kurun ve eşiniz olmadan da mutlu olacağınız aktiviteler içine girin.

Bilgeis.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir