HIZLI UZAYAN SAÇLAR İÇİN

saçların hızlı uzamasıÇabuk uzayan saçlar için, saçların hızlı ve hemen uzaması için, kısa saçlarınızın kısa sürede büyümesi ve sağlıklı kalması için ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz hanımlar ? Doğal bakım tabi ki de.Doğal bakım her zaman etkili ve garantilidir.Saçlarınızın hızlı uzaması için doğal bakımdan şaşmayın diyorum ve uygulamanız gereken saç uzatma maskesinin hazırlanış ve uygulanışını veriyoruz.

Doğal saç uzatma maskesinin tarifi ve uygulanışı :

sheturk sitesinin anlatımıyla doğal saç maskesi ve hızlı saç uzatmak :

Yarım olgun avokadoyu çatal ile iyice ezin.İçine bir çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı ve bir çorba kaşığı soya yağı ekleyip iyice karıştırdıktan sonra saç diplerine güzelce yedirerek sürün.

Daha sonra başınıza önce mutfakta kullandığınız streç filmden bir kat sarın onun üzerine de ılık havlu sarıp 1 saat bekleyin. Son olarak saçınızı yıkayıp durulayın. (Hafta bir kez uygulayabilirsiniz.) Bir kahve fincanı sıcak suyun içine bir kahve fincanı keten tohumu yağı, yarım limon suyu katarak ocağa koyun ve kaynamaya başlayınca hemen ocaktan alın. Başınıza sürebileceğiniz sıcaklığa gelince ılık olarak saçlarınıza sürüp yukarıdaki gibi streç film ve havlu ile sarın. Bir saat sonra saçınızı yıkayıp durulayın.

Not : Bu iki maske saçların çabuk uzaması ve dökülmemesi için çok faydalıdır.

Kaynak: http://www.sheturk.com/saclarin-cabuk-uzamasi-icin-dogal-yontemler.html/2#start