Kadınlar Erkeklerde Nelerden Nefret Ediyor

Kadınlar güzel ve bakımlı olmak için o kadar uğraşırken, erkekler bir köşede pijamaları üstlerinde kumandaya sarılıp tv izliyor. Saç sakal tabi ki birbirine karışmış vaziyette. Çoğumuz evimizde aslında farkında olmadan birer Recep İvedik besliyoruz ama farkında değiliz. İşin ilginci, biz azcık kilo alsak hemen farkediyor eşlerimiz. AA sen kilo aldın hemen zayıfla ! E be adam. Sen yıllardır göbeğini yaya yaya bu evin içinde beyaz atletinle dolanıyorsun. Ben sana bişi dedim mi ?

Kadınlar da sevmez.. Erkeklerde sevmediğimiz o kadar şey var ki aslında..

Göbek: Aslında pek çok kadın için göbek şirindir. Ama boyutu önemli. Ben burdayım diye bas bas bağıran bir göbek, eğer gömleklerden de taşmaya başlamışsa.. Nefret ediyoruz..

Tırnaklar: Uzamış, içi kararmış tırnaklar en büyük nefretimiz olabilir. Kadınlar, erkekte bakımsız ve kirli tırnaklardan nefret eder.

Ense Traşı: Ense traşınız gelmişse ve ihmal ediyorsanız, iticiliğin sınırlarını zorlamaya niyetlisiniz demektir. Hiçbir kadın dağınık saç ve kılları uzamış ense görmeyi sevmez..

Ter Kokusu: Duş var, su var, sabun var, parfüm ya da deodorant.. Artık seçimi siz yapın ama asla ve asla bir kadının yanınd ater kokmayın !

Anam da anam: Kadınlar ana kuzusu olan erkekler nefret ediyor. Sürekli annem diyorsanız, yakında ayrılık için bahaneler türemeye başlayacak demektir.

Eski ayakkabı: Ayakkabı çok önemli. Her kadın ayakkabıya bakar. Kıyafetiniz ne kadar şık olursa olsun, ayakkabılarınız kalitesiz, kirli ya da eskiyse, o ilişkide sıkca gündeme gelecektir bu durum.

Yemek yemek: Yemek yerken konuşmayın, kıtlıktan çıkmış gibi yemeğe saldırmayın, hayatınız yemek yemekten ibaretmiş gibi sürekli ona yemek yapmayı biliyor muydun sen, diye sormayın ! Kadınlar bundan nefret ediyor..

Kıskandırılmak: Onu bile bile kıskandırmayın. Oldukça itici bir davranış. Zamanla ne halin varsa gör deyip çekip gidebilir.