KÖTÜYÜ DE SEVER İNSAN

Evet, kötüyü de sever insan ve insan da aldanır. Kötü gelendir deseniz de hayır o sana iyilik vermeyecek deseniz de yok o yine yüreği vurduğu süre içersinde gider. Koşar gider kaçar gider ama gider. Canı ona tutulmuşsa gider. Ne kadar hayırlar sarsa da etrafını sevmişse peşinden gidecek yollar çıkar hep karşına aksi bir yol çıkmaz. Yollarını hep ona kurar, hayallerini hep ona kurar. Tüm hayat ona kurulur.

Kadınlar kötüyü de sever. Ve bana göre aldanırız. Kötüyü görmemizin sebebi iyi olmamızdır. Kendimizin iyi olması iyi düşünmemiz ve karşımızdakinin de iyi düşündüğünü düşünemediğimizden dolayı gelen sonuçlardır aslında. Yoksa her kadın güzeldir ve güzel olan her şey de iyilikle gelir her zaman. Çevresinde de iyi insanlar iyi işler olur.

Her zaman iyilik kazanır deriz ya işte bu durumlarda da önce kötülük kazanır kötü kazanır. Allah hep iyi insanlarla karşılaştırsın ve iyi insanlarla yüz göz etsin. İyi evlatlar iyi eşler versin hepimize. Herkes mutlu olsun aileler mutlu olsun Dünya mutlu olsun. Canla başla kurulan mutluluklar yanılgıya uğramasın. Kadınlar, kadınlarımız kötü seçimler yapmasın.

Kötüleri sevmesin. Gönüle ferman geçmez ama üzülmemeleri için geçirmeleri gerek. Dur demeleri gerek gitme yapma demeleri gerek. Çevredeki gelen yorumlara dikkat etmesi biraz daha gözü açık davranması gerek.

Onlar kötüyü sevseler de kendi değerlerinden yitirmezler. Her biri bir altındır. Ve içi altın olana kir pas işlemez. O her zaman ki saflığı ile her zaman ki temizliği ile eşsizdir. Bu kadınların mutluluğu demek ne kadar büyük ise mutsuzlukları da aynı derece mutsuzluk demektir. Can yakmak demektir, bir kalbi yıkmak geçmek demektir.