Natura derm çam yağı

 

Natura derm çam yağı saç dökülmesini önleyereki kullanıldığı bölgede kan akışını hızlandıran çam yağı ile saç dökülmesine son vererek, sağlıklı saçlara sahip olmak artık mümkün. Saçlarınızın dostu olan çam yağı, düzenli kullanıldığında saç dökülmesinin yanı sıra saçların uzaması ve kepek oluşumunu engelleyici etkisi de vardır. Yeni bir ürün olan Natura derm çam yağı saç dökülmesini önler.

Mineral katkısı yüksek olan çam yağı saçın ihtiyaçı olan mineral ve vitamin ihtiyacını giderir. Saç çıkaran Natura derm çam yağı erkek ve kadınlar için formülüze edilmiştir. Ünlü futbolcu Tanju Çolak’ın her kese tavsiye ettiği çam yağı, birçok kişi tarafından hemen kullanılıp tam not almıştır.

Natura derm çam yağı, saçlarda oluşan dökülme ve kepekleri önlemede etkili olduğu gibi, saç uzama hızını da arttıran çam yağından etkili sonuç almak için ve saç diplerine masaj yaparak kökten uca kadar saçlara yedirilerek  sürüldüğünde  saçların çok daha gür ve sağlıklı saçlar çıkmasını sağlar. Naturaderm Çam yağı  saç dökülmesini ve kepek oluşumunu önler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir