Romantik Mi, Maço Mu?

kadıncaKadınlar nasıl erkekleri sever, hiç düşündünüz mü? Siz bir kadın olarak nasıl erkek isterdiniz hayatınızda? Biz kadınlar bu konuda son derece şaşırtıcıyız. Hepimiz aslında hem maço hem de romantik olabilen, hem baskıcı hem de demokratik, hem kıskanan hem de hesap soran, ama aynı zamanda özgür de bırakan bir erkek hayali kurarız. O da nasıl oluyor demeyin hanımlar. Bu işin gerçeği bu. Genellikle konuşurken mangalda kül bırakmayız ve hiçbirmiz maço erkek sevdiğimizi söylemeyiz. Oysa Türk kadınları maço erkekleri seviyor. Hesap soran, kısıtlayan, bağıran, yeri geldiğinde de kızan..Evet tam olarak bu.. Ama bu erkek aynı zamanda duygusal da olmalı.

Kadınlar, sahiplenmek ister. Erkek tarafından önemsenmek ister. İlgi görmek ve nazlanma ihtiyacı her kadında vardır.

Kadınların kalbine giden yol güç ve para aslında. Bunu hiçbir kadın inkar edemez. Kadınlar güçlü erkek sever, kendine sahip erkek ister..Bir kadın ne kadar para kazanırsa kazansın erkeğin parasını daha çok önemser.

30 yaşını geçmiş kadınların ilişkileri daha mantıklıdır ve akla dayalıdır. Hayal dünyasından çıkmış bu kadın 28 yaşından sonra gerçek dünyaya döner ve tamamen mantık çerçevesinde haraket etmeye başlar. Dolayısıyla maddi anlamda güçlü erkek arar..

Zengin Erkek Mi, Fakir Erkek Mi?

Kadınlar paraya önem verir. Erkek paralı olmalıdır. Bu kadının geleceği açısından son derece önemlidir. Erkek için para güçtür. E haliyle kadın için de böyledir. Aşk karın

1

doyurmaz..Parayla doyuyoruz (:

Kadının Hoşlandığı Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar erkeklerden hoşlandığını direkt ifade etmek istemez.

Kadınlar bunu daha çok erkeklerden bekler. Erkeğe açık kapı bırakır evet. Bunu ilk erkekten duymak için yapar. Erkekler kadınların sözlerine dikkat etmeli. Mesela yaşanılan yerin yakın olması, aradaki mesafenin yakın olması kadın tarafından vurgulanıyorsa, bu durum erkeğe ışık yaktığı anlamına gelebilir. Aa bak yakın yerlerde oturuyormuşuz demek, istersen buluşabiliriz anlamına gelebilir..

Kadınlar ilk 30 saniyede karar verir. İlk bakışta etkilenmeyen kadın daha sonra ne yaparsanız yapın etkilenmeyecektir. İlk izlenim kadınlar için son derece önemlidir.

Erkekler kadınları etkilemek için konuşmalarına çok dikkat etmelidir. Konuşma çok önemlidir. Kadınlar konuşurken erkekler dinlemek zorundadır. Evet zorundadır diyoruz çünkü kadınlar kendilerini dinleyen erkekleri sever. Paradan bahseden erkekler ilişkiye 1-0 yenik başlamış durumdadır. Asla paradan söz etmeyin !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir