Sizi aldatsa ayrılır mısınız ?

aldatılan kadın ne yaparAşk birlikteliklerinde kadınlar için erkeğin ihanetini kabulllenebilmek çok zordur.

bazı kadınlar gururlarının ardından gider ve ilişkiyi bitirir, bazıları da sevdiği içinbir şans daha verir.siz aldatılsanız ne yapardınız ? partneriniz ya da eşinizden hemen ayrılır mısınız yoksa devam mı edersiniz birlikteliğinize ?

Belki canınız gibi sevdiğiniz eşiniz sizi bir gün aldattı. ne yazık ki acı ama gerçek ve siz bunu öğrendiniz.sizin tepkiniz ne olurdu bu durumda ? ihanet ve onu kabullenmek ya da kabullenmemek….

gururunuz ön plandaysa eğer yapacağınız ilk şey sevdiğinizi kapı dışarı etmek olacaktır.istemeseniz de bunu yapmaya kendinizi mecbur hissedeceksiniz.ayrılık geldi !

Sevginiz
Bu sevgiye verdiğiniz emek çok büyük olabilir. Ancak kırgınlık, hayal kırıklığı, kendinize güvensizliğiniz hayatınızda kolay kolay silemeyeceğiniz yaralardır. Bunu unutmayın. Bunları gözden geçirin. Ve ona göre…

Ona tekrar güvenmek
Devam etmeye karar verdiniz diyelim. Yapabilecek misiniz? Ona tekrar güvenebilecek misiniz? Bazen insanlar bir hata yapar. “O da bir hata yaptı. Bir daha yapmayacak” diyebilyor musunuz? Bu hatanın ardından bu sorulara olumlu cevap veriyorsanız, ikinizin de bu ilişkide hatalarınızın olduğunu düşünüyorsanız, bunları onardıktan sonra böyle bir şeyi bir daha tekrar etmeyeceğinden eminseniz durmayın devam edin.

Siz ve gururunuz
Diğer alternatife gelince; Hayatınız boyunca ayaklarınız altına almadığınız gururunuz var ortada! Karşınızdaki adamı ne kadar severseniz sevin, siz bunu kabul edemezsiniz. Siz onunla bu hatayı bilerek yaşayamazsınız.

Unutmazsınız, unutamazsınız. Her şeyden önce; bir şekilde bu hata tekrar tekrar içinizde hayat bulur. O hiç bir şey yapmasa da, size bağlılıını kanıtlasa da bu hatayı aklınızdan çıkartmak çokzordur. Eğer böyle düşünen biriyseniz, eşyalarını toplayıp gitmesini isteyin ondan.

Eğer böyle yapmazsanız sevginiz içinizde işkenceye dönüşecek. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. En mutlu anınızda bile o aldattığı hali gözünüzün önüne gelecektir. Tüm bu karmaşanın içinde yaşamak ne kadar size göre?

Kapıyı açmak
Tüm bunları göz önünden geçirin. Boğazınızdaki düğümlenmeyi yutkunarak, göz yaşlarınızı silin. Siz hangi kadınsınız? Gururunu asla ayaklar altına almamış bir kadın mı? Yoksa sevgisini bir kalemde harcayamayacak, bunun için çabalayacak kadın mısınız?kadinca.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir