YAZIN DAHA BAKIMLI SAÇLAR İÇİN

Saçlarınızın yaz aylarından evveline yakınlaşırken artık daha da güzelleşmesini dolgunlaşmasını isteyenlerden misiniz? O halde bunları mutlaka bilmelisiniz. Saçlarınızın sizin bir kadın olarak aslında en önemli ve özen göstermeniz gereken bölgenizdir. Bir iş yemeğinde arkadaşlarla dışarıda yemek yerken evdeyken bile eşinize karşı nasıl güzel görüneceğinize karar verirken çok büyük önem taşıdığının farkına varmak mümkündür.

Nasıl ki bunların farkındayız artık an itibariyle o zaman varsayılan şuan kullanmakta olduğumuz saçlarımızı da daha güzel nasıl daha dolgun nasıl ya da daha ilgi çekici dikkat çekici nasıl yapabiliriz bu sağlığa ulaşması için hangi bakımları yapmak gerek bakalım.

Öncelikle saç tipinizi belirleyin. Eğer saçlarınız 3 günde 1 yağlanabiliyorsa sizin saç tipiniz yağlıdır. Saç deriniz fazla yağ üretimi yapıyor anlamına gelir bu. Siz bu saçlarınızın daha güzel daha bakımlı olması için ısırgan suyu kullanmalısınız.

Ve 2 günde 1 olarak tüketmelisiniz. Aynı çay demler gibi demlemeli ve saçlarınıza kullanmalısınız. Saçlarınızın bakı ve dolgunluğu en az 15 gün içinde fark edilir derecelerde kendini size gösterecektir. Siz sadece aktarlardan ısırgan bulmalısınız. Isırgan suyunu taze demlenmiş haliyle kullanmanız daha iyi olacaktır.

Eğer saçlarınızın mat ve sönükse hiç yağlanmıyorsa saçlarınız kuru bir tiptir demektir. Saçlarınızın daha da nemlenmesini sağlamalısınız. Saç derisinin daha da nefes alır bir duruma getirmelisiniz. Bunu içinde meyvelere başvuracaksınız. Portakal mandalina limon gibi turunçgiller bu konuda size yardım edeceklerdir.

Kaynatıp suyunu saçlarınıza şampuanla beraber durulama suyu şeklinde kullanmalısınız. Haftada bir kulanı ya da sizin müsait olduğunuz her durumda da olabilir bunun uygulamalısınız.

Saçlarınız sizin tüm emeklerinize cevap verecektir.

Biraz sabır ve bu uygulamaları yapmak için malzemeleriniz olsun yeterli. Kendinize de güvenirseniz gerisi tamamen gelecektir peşinden. Saç bakımının ne kadar önemli olduğunu da anlamış olacaksınız. Eski ve yeni saçınız olarak aradaki farkı mutlaka görecek hissedeceksiniz. Daha istediğiniz gibi ve daha güçlü saçlar sizinle olacak. Ve her uygulamanız size kar olarak dönüt verecektir.