Yemek Nasıl Yenirse Zayıflatır Kilo Yapmaz

Yemekler sizi çok cezp ediyor oldukça sınırlarınızı zorluyor ve kilo vermek istediğiniz şu dönemlerde aklınıza hep yemek yeme isteğini yemek listelerini sıkıştırıyor olabilir. Her insanın zayıf oldukları yönler vardır. Bunu fark etmek ve ona göre hareketler elde etmektir asıl önemli olan.

Çünkü eğer sorunuzu bilir ve ona göre davranırsanız daha yararlı bir çıkış yapmış olursunuz. Her zaman bu felsefeden gidin, sorununuzu ve sorunun kaynağını bulma odaklı davranışlar sizin isteğinize doğru götürecektir.

Adımlarınızı yavaş atın ama sağlam atın güvenilir atın, hiçbir zaman ümitsizliğin kafanızda yer etmesine izin vermeyin. Bu davranışlara girmeyin, hani etrafınızda ben yaptım da noldu olmadı sonuçlar ortada kendini paralama bu davranışlar sana çözüm getirmez hayır hayır siz tüm bu olumsuz sözleri aklınızdan atıyorsunuz hatta ve hatta da aklınıza hiç girmesine izin vermeden bir kulağınızdan girsin, diğerinden de çıksın böyle mesela.

Duyun ama duymamış gibi olun sonra. Yemeklerin tüm cazibelerini siz kavradıktan sonra ve ona göre bir besleneme alışkanlığı edinmeye başladığınızda çorap söküğü gibi gelecek gerisi ve siz tam istediğim gibi gidiyorum ya keşke daha önce bunları bilseymiş ve keşke daha önce bunları uygulamış olsaydım diyeceksiniz.

Ama zararın neresinden dönerseniz kardır zaman kaybetmiş olabilirsiniz ama hala uygulamak elinizde.

Dikkat: Bir yemektesiniz arkadaşlarınızla ve onlar yemeklerini yedikten sonra tatlı siparişlerini verdiler.

Siz de ben diyetteyim ben kilo vereceğim kalori alırım diyerek vermediniz onlar yediler afiyetle ve siz de yanlarındaydınız izlediniz. Kendinizi ne kadar çekseniz de bu gibi durumlar bünyenizin açlık hissiyatını dolduracak ve bundan dolayı direk yağ oluşum süreçleri hızlanma kazanacaktır.

Kendinizi tehdit etmeyin.

Yersen hayır böyle olur yo hayır çok büyük açlıklara sebep vermeden canınız çektiği de azarca yiyin.

Her şey yolunda hedefime doğru gidiyorum az kaldı cümleleri sizin asıl tatmin edici sözler olacaktır birinci kahramanda sizsiniz birinci düşman da sizsiniz o yüzden adımları atan sonuçlarına katlanacak olan her şey her şey sizde nasıl başlıyorsa aynı şekilde de siz de bitiyor.

Sağlıkla kalmanız dileklerimle, Sitenin Meleği.