2011’de Moda Olan Saç Renkleri !

2011 Modasına bakarken saç modellerini es geçmek olmaz. Bu sene hangi saç rengi moda ? Merak edenler için araştırdık. Bunu siz de yapabilirsiniz aslında. Şöyle bir sokağa çıkın ve bakın. Sokak modası zaten bize bu yıl hangi saç renklerinin moda olduğunu apaçık gösteriyor. Benim sokakta gördüğüm en belirgin saç renkleri, kızıl ve kızılın tonları, bakır, kahverengi, doğal gölgeler, sarı ve siyah.

Aslında tam da bu noktada belirtmekte fayda görüyorum hanımlar. Saç rengi araken şunu unutmayın : Bir saçın rengi değişirken o yılın modası baz alınmaz sadece. Sizin yaşınız, ten renginiz, yüz yapınız ve tarzınız da önemli kriterlerdir. Siz de bir saç rengine karar verdiyseniz önce o rengin size uyup uymadığını öğrenin. Bunu da size en güzel uzman kuaförünüz anlatacaktır..

Sizin için mükemmel saç rengi, ten renginiz ve gözlerinizle uyumlu olandır. Elbette en güzelini bulmak kolay değil ama biraz çaba ile kendi mükemmelinizi bulabilirsiniz.

En iyi sonuç için, 2011 saç rengi trendlerine bakın. Doğallığınızla bütünleşen rengi pudra.com sayfalarında bulacağınıza eminiz!

Sarı tonları
Sarışınlık, 2011’in en popüler görünümlerinden biri. Bu sene çok çeşitli sarı tonları var ve hangisini seçerseniz seçin hepsi modaya uygun.

Platin, altın sarısı, vanilya, bal sarısı karamel sarısı, çilek sarısı…. Açık ve buğday tenli kadınlar için bu renkler mükemmel seçimler olur.

Özellikle sarı saçlarda saç uçları çok kolay incelip yıpranacağından saç renginize uygun renk koruyucu ürünlerden mutlaka kullanın. Saçlarınız sağlıklı olduğu zaman çok daha güzel görünecektir.

Saçlarınız sarı ise onlara çok iyi bakmalısınız!

Kahve tonları
Genellikle her ten rengine uyum sağladığı için kahverengi kadınlar arasında oldukça tercih edilen bir saç rengidir.

Koyu çikolatadan karamel kahvesine kadar çok geniş bir renk skalası var. Şeker kahvesi (Toffee) ve karamel kahvesi bu geniş yelpazede en beğenilen kahve tonları. Saçlarınız uzunsa, bu renklerden birini seçmenizi öneririz.

Eğer uzun saçlarınıza keyifle bakmak istiyorsanız, renk koruyucu şampuan ya da kahverengi saçlar için özel olarak tasarlanmış parlaklık veren ürünlerden kullanabilirsiniz

Siyah
Moda söz konusu olduğunda ve bir de saç rengi söz konusu olduğunda siyah renk daima “zamansız” olmuştur.

2011 yılında özellikle soluk tenli kadınlar için siyah saç rengi gerçek bir aşk olacak. Özellikle açık bir cilt tonuna ve mavi gözlere sahip kadınlar için parlak siyah kesinlikle görüntülerinde mucizeler yaratabilir.

Saç ve cilt tonu arasındaki kontrast, gözleri ortaya çıkarır ve onları büyüleyici gösterir.

Kızıl tonları
Masum ve naif bir görüntü arıyorsanız kızıl tonları kesinlikle çok ideal bir seçim olur. Özellikle çilli kadınlar kızıl saçlar için yaratılmıştır bile diyebiliriz!

Eğer daha doğal veya dramatik bir görünüm istiyorsanız, güçlü bir kırmızı-turuncu saç rengi kullanmayı düşünebilirsiniz.

Kızıl tonları, sizi daha eğlenceli, özgür ruhlu ve neşeli gösterir. Mor, lavanta, pembe, yumuşak kırmızı ve lacivert gibi tonlarla çok ahenkli görünür. Saçlarınız kızılsa, bu renklerde kıyafetler giymeye özen göstermelisiniz.